Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Geyik] Yeni İmparatorlar İddiası

Yeni İmparatorlar Kimler?

• Kullanılan toplam oy
    204
  • Anket kapatılmış .
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Arc'lara bölmüş işte novaları. Her arc bir başkası gelip müttefik olacak. Bundan sonra ki Arcta'da Bonney, Oruç ve BB'yi işler tamamdır. :D
Bonney garanti. Bebişim gazete haberinden yürüyordu biximkilerin ittifakına zaten. Vakti gelmişti.
Oda eğer Oruç'u unutmazsa ki bence unutmuştur o ama yine de unutmadı varsayalım bir sonraki arcta gökadası ile alakalı bir yere gidebilirler.
Bb de arc bosu olur zaten.

Kata kadar meyvesini iyi kullanan adam görmedik. Amirallerin meyvelerinden bir tane olsaydı %100 ona saldırmaya korkardı herkes.
Dediğin mantıklı ama Marco da dehşet güçlü bir sağkolken tayfayı dağılmaktan kurtaramadı. Charlotte ailesinin Mama'nın ölümünden sonra korsanlık yolculuklarına devam edeceğini sanmıyorum. Hiçbirinde Mamanın vizyonu ve vasıfları yoktu. Aileyi ve Wholecakei birarada tutsunlar gerisi kalsın.

Bonney garanti. Bebişim gazete haberinden yürüyordu biximkilerin ittifakına zaten. Vakti gelmişti.
Oda eğer Oruç'u unutmazsa ki bence unutmuştur o ama yine de unutmadı varsayalım bir sonraki arcta gökadası ile alakalı bir yere gidebilirler.
Bb de arc bosu olur zaten.

Dediğin mantıklı ama Marco da dehşet güçlü bir sağkolken tayfayı dağılmaktan kurtaramadı. Charlotte ailesinin Mama'nın ölümünden sonra korsanlık yolculuklarına devam edeceğini sanmıyorum. Hiçbirinde Mamanın vizyonu ve vasıfları yoktu. Aileyi ve Wholecakei birarada tutsunlar gerisi kalsın.
Marco bence en güçsüz sağ kol... King bile ondan iyidir yani Kingi bile daha önde görüyorum düşün. :/

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 13)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık