Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Geyik] Yeni İmparatorlar İddiası

Yeni İmparatorlar Kimler?

• Kullanılan toplam oy
    204
  • Anket kapatılmış .
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Sence şu an Killer ne seviyesi ? Sağ kol eder mi sağ kol fazla gibi Zoro fark koymuştur.Luffy gibi alamayabilir Luffy bisküvi yemese çok ters gelmişti.
Killer Law gibi içten saldırabilen bir karakter, yani ölümcül hasarlar verebilir. Hawkins de ölüyor büyük ihtimal tam belli olmasa da ölümün eşiğine gelmiş. Silahları çok tehlikeli. Sağ-kol ligi olmuştur, en güçsüz sağ-kol diyebilirim.

Killer Law gibi içten saldırabilen bir karakter, yani ölümcül hasarlar verebilir. Hawkins de ölüyor büyük ihtimal tam belli olmasa da ölümün eşiğine gelmiş. Silahları çok tehlikeli. Sağ-kol ligi olmuştur, en güçsüz sağ-kol diyebilirim.
Ben o kadar sanmıyorum Jack seviyesi belki bir tık üstüdür.Çünkü Zoro daha power up almadan bile wano başlarında yendi bu adamı.Tamam silahı farklıydı ama sonucun yine değişmeyeceğini Zoro söyledi.O Zoro’nun seviyesine göre bir noktaya koyuyorum Yc2 üstü olmaz bence.Bir saldırısı içten vuruyor tabii o avantaj ama herkes yemez onu.

Ben o kadar sanmıyorum Jack seviyesi belki bir tık üstüdür.Çünkü Zoro daha power up almadan bile wano başlarında yendi bu adamı.Tamam silahı farklıydı ama sonucun yine değişmeyeceğini Zoro söyledi.O Zoro’nun seviyesine göre bir noktaya koyuyorum Yc2 üstü olmaz bence.
Jack'i alır reis sen bu güç yorumlamada benle inatlaşma ne zaman inatlaşsan patlıyorsun yav.

Kraker, Killer için çok ters. Kaido'ya saldırdığı içten hasar veren tekniğiyle saldırabilir ama Kraker bisküvit askerlerinin içinde olmadan da kontrol edebiliyordu. Jack'ı alır belki ama Kraker'i alamaz bence
Killer da Cracker'a ters, içten patlatıyor adam dediğim gibi. Kaido'yu geçen ataklar Cracker'ın kıçı kırık bisküvitini geçmeyecek mi? Bir de geniş çaplı atabiliyor o saldırıyı alan vurur gerekirse. Bir de Killer seride gördüğümüz en esnek adam olabilir. Adam cambaz gibi Cracker'dan atik.

Nerede patlamışım benim niye haberim yok :D Hawkins Killer meselesiyse farazi yorumdu onlar 2 sene sonra hiç görmediğimiz adamlara tahminde bulunuyoruz.
Big Mom düşmeyecek diye inatlaştın patladın, Hawkins daha güçlü diye inatlaştın patladın. Jack konusunda zaten büyük patladın adam Peros benzeri icraat yaptı. Hurdacı imparator olamaz diyordunuz yine patlayacaksın orada.

Big Mom düşmeyecek diye inatlaştın patladın, Hawkins daha güçlü diye inatlaştın patladın. Jack konusunda zaten büyük patladın adam Peros benzeri icraat yaptı. Hurdacı imparator olamaz diyordunuz yine patlayacaksın orada.
Son ikisinde en ufak birşey yok.Mom farklı bekliyordum evet biraz öyle oldu ama hala öldüğünü sanmıyorum.Kid imparator olamaz dediğimi hatırlamıyorum olur demişimdir ama seri sonunda olur derdim.Şu an olduysa bunu kimse beklemezdi çünkü o seviyede değiller.Jack Peros’tan çok daha güçlü bir değişiklik yok.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 6)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık