Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Yeni Hasır Şapka Kim?

• Konbuyu başlatan Gomugomuu
  • Başlangıç tarihi
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ama Zoro, Robin, Franky vs... aynı şey mi ? Sence bunlar altın için hasta ihtiyarın tekini dövmüşler midir hiç ? Bellamy ilk çıktığı vakit kabul edelim kötü adam portresi çizdi.Kahkahalar, pis hareketler, dil çıkarmalar....

Franky olayı 1500 defa tartışıldı, konuşuldu.Adam Tomsan sebebiyle diyet ödüyordu şehirde.Şehrin serserilerini zaptediyordu.Usopp dediğin adam korsan.Korsanlar mantıken kötüdür öyle değil mi ? Ne bilecek Franky Usopp'un öyle biri olmadığını ? Kaldı ki şöyle bir şeyler demişti Franky Usopp'a "kim bilir hangi garibandan çaldınız bu parayı da ben sizden çaldım."

Zoro desen korsan avcısı.Gidip masum insanları kesmiyor.Robin zaten malum kader kurbanı.Ama Bellamy öyle mi ? Düz kötü adam.ilk çıktığında zaten kötü adam olarak tanıtıldı ki kötü adamdı.Zaten gördük adam şımarık veletken Dof'a özenip korsan oluyor.Sonra Jaya-Luffy-Gökyüzü-Dresrosa vs... olayları ile birlikte yola geliyor.Sonradan değişmiştir kabul ederim dedim zaten. Alıntıladığın mesajda yazıyor. Neyse Bellamy olayı nasıl olsa geçti gitti. İleri de destek çıkar en fazla.
Tamam orada hata yapmadı demiyorum ki ben sana belamy yaptı dövdü adamı altın için ama değişti bu adam sonuçta zoro aç kaldığı zaman korsanı öldürüp bana yemek verin ödül sizin olsun demedi mi dedi aynı şey değil fakat karakterler kötü olmalı birazda korsan serisi okuyoruz-izliyoruz. Dediğin gibi ileride bir gün yine çıkacak ve yine belamy taşlanacak bu böyledir.

Kardeş seni anlamakta zorlanıyorum. Adam inandığı kişiyi kendisini satsa bile savunuyor ve bu adama karaktersiz diyorsun ama ironik biçimde avatarında yüzüne tükürülmesine bile izin veren bir adam var. Sana Baratie Arc'taki Zoro - Sanji konuşmasını, Zoro'nun Mihawk'a söylediği sözleri tekrar izlemeni tavsiye ediyorum. Ayrıca Bellamy'nin güçsüz olduğunu nerden çıkardın. Çok güçlü diyemeyiz ama ortalama bir güce sahip. Sen kendini bu adama karşı şartlandırmışsın tarafsız bakamıyorsun.
Tarafsız olduğumu söylemedim zaten
Ben de seni anlamakta zorlanıyorum kendisini sattığını kendin söylüyorsun . Ayrıca shanks mevzusuna gelince üzerine tukurulmesine izin veren bir adam derken aşağılayıcı bir tavır hissettim. Uzerine kusulmasına dahi birşey demeyeceğini söyleyen bir adamın arkadaşına birsey yapanlara karşı sergiledigi tavır benim çok hoşuma gitmisti. Bir de avatardan bahsetmisken Avatarında Buggy sama (!) olduğunu düşünüp ona göre yazacağını yaz bence.Neyse bu benim görüşüm. Tartışmanın bir anlami yok. Fikirlerini desteklemesem de saygı duyuyorum.

Son düzenleme:

aaffcc

Ceasarın gelme olasılığı bencede çok yüksek sebeplerinden biride timeskipte frankynin, vegapunk ın laboratuvarına gitmiş olması.Franky nin bu bilgisi sayesinde CC tayfadaki herkes gibi hayaline bir adım daha yaklaşmış olur :flaugh:

Carrot gelebilir gibi duruyor. CC'ın ise başından beri tayfaya katılmayacağını savundum, bakalım göreceğiz büyük ihtimal bu ark sonu.

Bence Eiiçiro Oda, Jinbei'yi tayfaya katılamadan öldürtecek. Seziyorum, önemli karakterlerin birinin ölüm vakti geldi. Epey de hüzünlü olacak yine. Büyük ihtimal Big Mom Arc'ın da olacak, bir takım olaylarla beraber karakteri ılımlaştırıp Caeser'ı tayfaya katacak. Böylelikle hem Oda'nın tayfaya katılacak son kişi eski bir düşman sözü gerçekleşecek hem de Luffy'nin 10 kişilik tayfa sözü. CC'ın ne kadar uyumsuz bir karakteri olsa da güçlü olduğu bir gerçek. Tayfayı da çeşitli yönlere sahip karakterlerle güçlendiren Oda, CC gibi bi bilimadamını tayfaya katıp tamamlayacak. Fakat Caeser ve tayfa arasındaki bağı oluşturacak nasıl bir hikaye yaratır, bilemiyorum.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık