Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Yeni Hasır Şapka Kim?

• Konbuyu başlatan Gomugomuu
  • Başlangıç tarihi
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Carrot fikrini baya kişiye empoze etmişim sevindim, demek ki boşa çabalamıyorum. :)

Takıldığın şeye bak, nüfusa yanlış yazdırmışlardır. Bu gün acayip hikayeler dinledim o konuda.
Senle alakalı değil çok Carrot şirin ve troll bir karakter tayfaya uyuyor.

Ben Carrot, Law ve Marcodan hala umutluyum. Lawın tayfa çok isimsiz 2 kişi hariç belirsizler zaten. Bepo mink olduğu için pisiciğin falan yanına gidebilir. Diğer ayı eskiden kaptanmış zaten ona bişi bulunur :/

Senle alakalı değil çok Carrot şirin ve troll bir karakter tayfaya uyuyor.

Ben Carrot, Law ve Marcodan hala umutluyum. Lawın tayfa çok isimsiz 2 kişi hariç belirsizler zaten. Bepo mink olduğu için pisiciğin falan yanına gidebilir. Diğer ayı eskiden kaptanmış zaten ona bişi bulunur :/
İlk günden beri benden başka diyen oldu mu la, başka şeyler neyse ama Carrot'un hakkını sonuna kadar ben verdim. Ceaser, Law ve Carrot müthiş güç sağlayacak. Jinbei sırf balık adam dalgasına gelecek gibi yoksa çok da önemli değil. Carrot direkte duran gözcü olur işte, Jinbei'de dümenci.

İlk günden beri benden başka diyen oldu mu la, başka şeyler neyse ama Carrot'un hakkını sonuna kadar ben verdim. Ceaser, Law ve Carrot müthiş güç sağlayacak. Jinbei sırf balık adam dalgasına gelecek gibi yoksa çok da önemli değil. Carrot direkte duran gözcü olur işte, Jinbei'de dümenci.
Rica edicem Ceaser deme.

MDL_Roronoa

Carrot-Jinbei

Jinbei=YEni dünya ile ilgili olan bilgi eksikliğini kapatır + güç katar + ciddiyet ve akıl. Ek olarak ise Balıkadam olması ve Balıkadamların insanlarla eşit olduğu bir sistem istemesi gibi hayali var.

Carrot=Rogerin tayfada miçolar vardı. Üstelik kısa da olsa minkler de var. İki özelliği tek bünyede birleştiriyor. Troll bir arkadaş ve cesur. Bunun yaramazlıklarına ihtiyaç var. Jinbei ile gelen ciddiyeti bu karakter ile dengeleyebiliriz. Gelişime açık.

Trao

Videoları izlemedim, zaten çok anlayacağımı sanmam. C:C tayfaya gelecek bence de ama iyi olmasına gerek yok. Law iyi biri değil ama gayet müttefik oluyor. İyi veya kötüye çok takılmamak lazım.
Law iyi biri değil. ?? Yanlış anlama ama güldüm. Kendi amacı için bile olsa tayfa için ne kadar fedakarlıklar yaptı... Bir çok şeyi tayfanın lehine çevirdi. Hasır şapkalara olan inancını, güvenini herkese kanıtladı. Luffy'e Sabaody'de karşılaştıklarından beri hayran. Law'dan hasır şapkalara bir zarar gelmez... Law'ın yapacağı kötülük sadece düşmanlara karşı olur.
Ayrıca Ceaser'ı isteyen Law'dı. Kalkıpta Luffy'e vereceğini düşünmüyorum. Belki Luffy zorlar vs. bilemem. Ancak Law derse ki onu kaçırmanızı ben istedim, ben istiyorum diye Luffy buna saygı duyacaktır ve Law'a bırakacaktır.Sonuçta şuana kadar herşeyi sadece Law için yaptı.

Law iyi biri değil. ?? Yanlış anlama ama güldüm. Kendi amacı için bile olsa tayfa için ne kadar fedakarlıklar yaptı... Bir çok şeyi tayfanın lehine çevirdi. Hasır şapkalara olan inancını, güvenini herkese kanıtladı. Luffy'e Sabaody'de karşılaştıklarından beri hayran. Law'dan hasır şapkalara bir zarar gelmez... Law'ın yapacağı kötülük sadece düşmanlara karşı olur.
Ayrıca Ceaser'ı isteyen Law'dı. Kalkıpta Luffy'e vereceğini düşünmüyorum. Belki Luffy zorlar vs. bilemem. Ancak Law derse ki onu kaçırmanızı ben istedim, ben istiyorum diye Luffy buna saygı duyacaktır ve Law'a bırakacaktır.Sonuçta şuana kadar herşeyi sadece Law için yaptı.
Luffy'ler için bir şey yapması neyi değiştirir ki? Kendi amacı için de yaptığını söylemişsin ayrıca. Luffy'e de güveniyor olabilir. Bundan sonra da beraber takılabilirler.

Law'ın bizimkilere bir kötülüğünün dokunmaması onu iyi biri yapmaz.
(Not, Law iyi ya da kötü demiyorum. Yorumu kendince analiz ettim sadece.)

Trao

Bir şeyler yaşamış kişinin kötü olması daha kötü değil mi? Sen yaşamak istemediğin şeyleri başkasına yapıyorsun. 100 korsan kalbi vermiş hükümete, nereden bulmuş bunları. Kötü korsan mı aradı yoksa bütün korsanlar kötü mü? Benim için kötü olmasında bir sıkıntı yok zaten. Saf kötü değil evet bu daha güzel zaten. Kendi bencillikleri var yerine göre hareket ediyor.
Tabiki Law'ında bencillikleri var. Ancak kimse Luffy kadar bencil olamaz. Luffy kafasına koyduğunu olmadan bırakmıyor. Kendi fikrinin doğruluğunu yağ gibi su üstüne çıkana dek konuşuyor. Law gibi zeki birisinden bahsediyoruz. Korsan kalbi dediği belki de hayvanların kalbidir, denizcilere yalan söylemiştir. İsim vermedi sonuçta şu korsanların kalbi bu diye. nerden biliyorsun insan kalbi olduğunu? Ayrıca insan kalbi dahi olsa onun gözünde insanlar kötü. Corazon, Lawa iyi birşeyler aşılamak isterken öldü. Yarım bıraktığı yerde insanların iyi olduğunu kanıtlayanda Luffy olacak.Ve hasır şapkalarla ailesi için hükümettende intikam alacak.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık