Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Yemekteyiz - Türk usulü Shokugeki

Bu Hüseyin milleti trollemek için katılmış herhalde. Yemeklere kötü deyip deyip arkada herkese 10 puanı yapıştırıyor. :D Bugünkü bölümün fragmanını gördüm Onur bile şaşırıyor puanlara. :hhh::oleyo2:

Sinan'da ayrı bir komedi. Yılmaz Morgül'ün kayıp kardeşi. Sesler bile aynı. :hhh::hhh:

Yemekteyizden çok daha eğlenceli. Valla geyiğine izliyorum ben bi de ufaktan yemek türleri öğreniyorum.
Eğlenceli olmasına eğlencelidir de yapılan onca şaklabanlığa şeflerin sesini çıkarmaması çok saçma geliyor bana. Murat neler neler yaptı. Sırf reyting veya komedi olsun diye öyle insan müsveddelerini bize yarışmacı diye gösterip meşhur ediyorlar. Halk da sazan gibi bunların fanı oluyor işte. İlk başta göndermeleri gerekiyordu da neyse gitti en azından. Bunun dışında programın tek iyi yanı dediğin gibi yemek tarifleri öğreniliyor.

Eğlenceli olmasına eğlencelidir de yapılan onca şaklabanlığa şeflerin sesini çıkarmaması çok saçma geliyor bana. Murat neler neler yaptı. Sırf reyting veya komedi olsun diye öyle insan müsveddelerini bize yarışmacı diye gösterip meşhur ediyorlar. Halk da sazan gibi bunların fanı oluyor işte. İlk başta göndermeleri gerekiyordu da neyse gitti en azından. Bunun dışında programın tek iyi yanı dediğin gibi yemek tarifleri öğreniliyor.
Murat psikolojik sıkıntılı olmasa sağlam aşçı yalnız. Ama bu kadar tutmaları, izin vermeleri reyting başka nedeni yok. Neyse Kerem ya da Uğur kazansın yarışmayı sevdiğimden değil ikisini en çok yakıștırıyorum. Son ikiye de ikisi kalır gibi geliyor bana.

Cidden forumda böyle bir konumu var? Hemde yoğun istek üzerine...

Bu programı ilk gördüğüm günden beri düşüncem sabittir.Başkası için servet olan yemeklerin, hırs ve reyting uğruna aşşağılanması.Bu ve bunun türevleri içinde geçerli bu düşüncem.Yarışmacıların hiçbiri objektif değildir ama buda benim umurumda değildir zaten.As olan yukarıda bahsettiğimdir.

Gerizekalı İnsanların katıldığı ve diğer Gerizekalı İnsanların izleyerek buna çanak tuttuğu bir programdan öteye gidemez benim gözümde.Yemek falan bahane.Bir kaç Gerizekalı yarışmacı toplanıyor, sıra halinde üçgen şeklinde bir birlerine takıyorlar, bir tane kameraman bunları çekiyor ve sonuç olarak da reyting uğruna yemekleri kurban ediyorlar orada.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık