Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Yaşamak İstediğiniz Fantastik Evren/Mekan

Yaşamak Istediğiniz Fantastik Evren/Mekan

• Kullanılan toplam oy
    54
Dediğin gibi Warhammer evreninin ne kadar kötü olduğu tamamen yaşadığın yere bağlı.Cennetten çıkma bir dünyada yaşayabilirsin ama duruma göre havası insanlar için solumaya uygun olmayan ve trilyonlarca insanın dip dibe yaşadığı bir Hive World'de yaşama ihtimalin de düşük değil.
Bir Hive'da 10 ila 100 milyar arası insan yaşadığını ve bir Hive World'de 9-10 tane Hive olduğunu düşünürsek, yaşayacağımız yer belli sayılır.

Harry Potter gibi abdest bozup burnumuzu her olaya sokmadığımız sürece ve mıknatıs gibi bela çeken biri olmadığımız sürece düzgünce derslerimize girip büyümüzü öğrenip ortalıkta takılırız.
Ormana girmek yasaksa girmeyiz olur biter, bunu her aklı selim insan öyle yapar ama bir insan Harry Potter gibi kendini mehdi sanıp oraya buraya girerse o ölmeyi hakketmiştir zaten. Hogwarts candır, ilk seçeceğim mekan o olurdu.
Bir sonraki seçeceğim mekan da Bikini kasabası olurdu herhalde, oradaki hamburgeri bebelikten beri denemek istiyorum.

Star Wars'ta Qui-Gon Jinn- Quinlan Vos- Anakin Skywalker ortalaması bir Jedi veyahut Darth Revan tarzı bir Sith olurdum.
Palpatin beyimin sağ kolu olmak isterdim.
Adam Lord Vader'ın haberi olmadan yedek sağ kollar yaptı kendine ki onların bile birbirlerinden pek haberi yoktu :flaugh: ama haşmetlimizin gölgesinde olmak ayrıcalık tabi.

Son düzenleme:
Loki mi memleketin içinden geçecek Hela mı ragnarok mu olacak yoksa Hulk mu içip içip bizi parçalamaya gelecek kaygisiyla Thor'a yancilik yapmak < Hogwarts'ta yarım dönem okumak. Okul hayatının olduğu her yerde zorba da olur mazlum da. Gerekli ayarı veririz ortam yaparız. Entrika bizim işimiz anasını satayım. Okuldaki gizemlerin güllük gülistanlık olmaması da işin içine adrenalin katar. Akar gideriz. Tabi voldi gibi kımıl zararlısının olduğu döneme denk gelip her şeyi pok etmemek lazım. Voldisiz bir Hogwarts döneminde okumak, o ortami doya doya solumak isteriz. Bunun daha erasmusla başka okullara gitmesi var ki oraya hiç girmedim bile.
Yalnız bir şey diyeceğim Hogwarst'ta okumanın ne artısı var ki? Demek istediğim HPde insan olsan da büyücü olsan da aynı şartlarda yaşayabilirsin kazandırdığı ek bir şey var mı?

Asgard'da neredeyse sonsuza dek yaşayabilirsin. Tanrıçadan tut insana, hatta elfe her türden kadın veya erkek bulabilirsin. Her gün kaliteli Viking içkisi içersin.

Evet Loki gelip geçebilir, buz devlerinin elinde paramparça olabilirsin vs. yalnız bir şey unutuluyor savaşta öldüğün sürece rahatsın zaten. Uçan atları üstünde Valkyrior hanımları gelip götürüyor seni, sonraki yaşam da var. :bilmem:

Yalnız bir şey diyeceğim Hogwarst'ta okumanın ne artısı var ki? Demek istediğim HPde insan olsan da büyücü olsan da aynı şartlarda yaşayabilirsin kazandırdığı ek bir şey var mı?

Asgard'da neredeyse sonsuza dek yaşayabilirsin. Tanrıçadan tut insana, hatta elfe her türden kadın veya erkek bulabilirsin. Her gün kaliteli Viking içkisi içersin.

Evet Loki gelip geçebilir, buz devlerinin elinde paramparça olabilirsin vs. yalnız bir şey unutuluyor savaşta öldüğün sürece rahatsın zaten. Uçan atları üstünde Valkyrior hanımları gelip götürüyor seni, sonraki yaşam da var. :bilmem:
Dostum fantastik kurgu hastası adamın bu açlığını en çok dindirebilecek yerlerden biridir HP evreni ne demek ne artısı var la :/ İnsan nasıl büyücü ile aynı şartlarda yaşayabiliyor biri dünyanın ucuna ışınlanırken diğeri ülke değiştirmek için üç ay vize bekliyor anasını satayım. Sonsuz yaşam ilgi çekici evet ama bunun uğruna bir seçim yapacak olsam yemişim Asgard'ı Valinor'da günümü gün ederim.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık