Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] Yaşamak İstediğiniz Anime/Manga Evreni

• Konbuyu başlatan Silinmiş Üye
  • Başlangıç tarihi

Nerede Yaşamak İsterdiniz ?

• HxH

Kullanılan: 7 13.2%
  • One Piece

Kullanılan: 22 41.5%
  • Naruto

Kullanılan: 3 5.7%
  • Dragon Ball

Kullanılan: 0 0.0%
  • FMAB

Kullanılan: 1 1.9%
  • Bleach

• Code Geass

• Kingdom

• Boku No Hero Academia

Kullanılan: 6 11.3%
  • Jujutsu Kaisen

• Hajime no Ippo

Kullanılan: 2 3.8%
  • Death Note

• One Punch Man

• Attack On Titan

• Fairy Tail

Kullanılan: 7 13.2%

• Kullanılan toplam oy
    53
Luffyle alakası yok. İntihar etmediği sürece bkz Pedro veya seriye öldürmek için öne çıkardığı Ace dışında kim ölmüş bu seride. Chiffonun babası mı ? Atom bombası kucaklayan Pell mi ?
Gerçekten hepsi bir yana Atom bombalı pell abimiz efsaneydi ölmek için tek koşul sakazukiden tek yemek herhalde

Orasını da sen bilicen xd. Güçlen, olmadı sharingan çal.
Top class olacaksam tartışmasız HxH seçerim. Çok uzun yaşama imkanı var, sınırsız iyileşme potansiyeli var. Şu greed island'daki baş meleğin nefesi ve ışınlanma büyülerinin nen kullanıcılarını bulup adamın yap gerisi kolay. Nanika'nın yeteneğine sahip birisini bulursan zaten her türlü işin yürür.

Animede görmüştüm ilk. Dedim bunlar boş yere aramış bombayı o kadar. Dibinden mağruz kalan adam kolu iki sargıyla çıkıyordu
Ben alabasta arcını izlerken hoşuma gitmişti animeden başlamıştım ilk ama sonra pell olayını görünce biraz hayal kırıklığı oldu. Sonra baktım hiçkimse ölmüyor hiçkimse ya korsan kralın evladı olacan ya da yaşayan en güçlü korsan onlar olursan ölebiliyorsun

One punch man en çok ilgimi çekerdi herhalde burada ama bu halimle gitsem 1 saat belki dayanırım saitama yanlışlıkla bir yere vurur arada kaynar giderim kesin:üzgünüm:

Silinmiş Üye

Top class olacaksam tartışmasız HxH seçerim. Çok uzun yaşama imkanı var, sınırsız iyileşme potansiyeli var. Şu greed island'daki baş meleğin nefesi ve ışınlanma büyülerinin nen kullanıcılarını bulup adamın yap gerisi kolay. Nanika'nın yeteneğine sahip birisini bulursan zaten her türlü işin yürür.
Çalışırsan her evrende güçlü olursun. Eğer amacın güçlü olmaksa büyük ihtimal gittiğin yerde bolca çalışırsın. Bu arada gittiğin yerde istediğini olabilirsin.

Çalışırsan her evrende güçlü olursun. Eğer amacın güçlü olmaksa büyük ihtimal gittiğin yerde bolca çalışırsın. Bu arada gittiğin yerde istediğini olabilirsin.
valla amacım sefahat sürmek, içki içip, kumar oynayıp karılarla eğlenmek değişik fantaziler isterim. En uygunda HxH gibi. İstediğin kadar içki iç, siroz olursan çağır adamını iyileştirsin seni. Her türlü fantaziye açık bir evren. Mesela Opde olsan beyazsakal gibi makinelere bağlı olursun, shanks gibi çolak kalırsın.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık