Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Yaşadığınız Paranormal Olaylar

Bu Konuda Düşünceleriniz Neler?

• Paranormal olaylar gerçek olabilir.

Kullanılan: 27 17.2%
  • Paranormal olaylar gerçektir.

Kullanılan: 23 14.6%
  • Hayır hiçbiri gerçek değil.

Kullanılan: 30 19.1%
  • Her şeyin bir açıklaması vardır.

Kullanılan: 38 24.2%
  • Bir şeyler olduğu kesin ama ne olduğunu bilmiyorum.

Kullanılan: 11 7.0%
  • Net bir fikrim yok.

Kullanılan: 12 7.6%
  • İlgilenmiyorum.

Kullanılan: 16 10.2%

• Kullanılan toplam oy
    157

Silinmiş Üye

Paranormal mi bilmem yaşadığım iki garip olay var.
Öteden beri topallayarak gelen sakat bir adam vardı. Adam bizim yanımıza iki saate geldi yanımızdan geçti kafamı çevirdim herif yok. Sağa sola bakmam rağmen göremedim.

Biri de gecenin üçünde bizim mahallenin eşekleri tophaneye gidelim dediler yaş on sekiz falan. Söve söve gidiyorlar ama. Mezarlığa geldik sövüyorlar Osmangazi Orhangazi vs onların türbeleri var orada da sövdüler sonra da tophaneden aşağı işediler ve döndük. Dönüş yolunda aynı mezarlığın yakından geçerken gene küfürler devam etti. O zamanlar benim biraz inancım varmış ki küfretmeyin falan diyorum. Gülüşmeler falan devam ederken bir çığlık geldi. Gülüşmelerin arasında kaynadı ama bir iki kişi duyduk. Sonra bir daha. Bu sefer herkes duraksadı. Bir daha gelince eve kadar koşmak zorunda kaldık. Bu çığlık dediğim şey yanlış anlaşılmasın bildiğin birini cayır cayır yakarken ortaya çıkan çığlık gibiydi. Böyle acı acı. Öfke değil delilik değil saf acı. O söven arkadaşlarım ben bugün evde yalnız kalamam deyip bende kaldılar. Annem sabah görünce şok oldu. Bir şu olayı açıklayamıyorum işte bir de o gece arkadaşımın şortun altına giydiği içliği...
Baya sıkıntılı bir durum knk ya.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık