Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Yaşadığınız Paranormal Olaylar

Bu Konuda Düşünceleriniz Neler?

• Paranormal olaylar gerçek olabilir.

Kullanılan: 27 17.2%
  • Paranormal olaylar gerçektir.

Kullanılan: 23 14.6%
  • Hayır hiçbiri gerçek değil.

Kullanılan: 30 19.1%
  • Her şeyin bir açıklaması vardır.

Kullanılan: 38 24.2%
  • Bir şeyler olduğu kesin ama ne olduğunu bilmiyorum.

Kullanılan: 11 7.0%
  • Net bir fikrim yok.

Kullanılan: 12 7.6%
  • İlgilenmiyorum.

Kullanılan: 16 10.2%

• Kullanılan toplam oy
    157
Köpekler bence bizi anlıyorlar ya elimde poşetle beni görünce yattıkları yerden kalkıp bana doğru gelen dört beş köpeğe çocuklar ben de size göre bir şey yok kusura bakmayın dediğim zaman üzgün üzgün geldiklere yere dönüp yatmışlardı :(
Hee çok güzel anlıyorlar aynı dağa yine çıktım süs taşı bulurum umuduyla dağın yamacında kümes gördüm biri vardır diye abi burdan iniş varmı dedim yine aynı köpek havlayarak geldi bende dağ yamacında depar attım kaydım düştüm yaralandım köpek yarım saat havladı ben bir yere saklanmıştım aldım elime bi taş tavuklara attım şaşırtmaca olsun diye sonra gitmiş bende kaçtım 3 aydır çıkmadım dağa.Anlamıyor ama içgüdüleri var itlerin koyuna tavuğa yaklaşmadıkça saldırmıyorlar.

Hee çok güzel anlıyorlar aynı dağa yine çıktım süs taşı bulurum umuduyla dağın yamacında kümes gördüm biri vardır diye abi burdan iniş varmı dedim yine aynı köpek havlayarak geldi bende dağ yamacında depar attım kaydım düştüm yaralandım köpek yarım saat havladı ben bir yere saklanmıştım aldım elime bi taş tavuklara attım şaşırtmaca olsun diye sonra gitmiş bende kaçtım 3 aydır çıkmadım dağa.Anlamıyor ama içgüdüleri var itlerin koyuna tavuğa yaklaşmadıkça saldırmıyorlar.
Hayvan ısırsa haklı şimdi. Bekçi köpeği o vazifesini yapıyor. Hata sende :D

Benim hatırladıkça tırstığım bi rüya vardı kesin onlardan biri korkuyorumda anlatayım ama unutmam için komik video atın sonra; Ben süs taşı meraklısıyım dağ tepe geziyorum Bizim burda sit alanı var kale bbigün burda dolastım haç felan vardı delikli kayalar felan mezar oluyormuş delikli kayalar .Neyse gece uyudum saat 5ti aniden uyandım gibi oldum aynı yataktayım kafam battaniyenin içinde bi gözüm dışarı bakıyor karşımda secdeye yatmış bir siyahlı kadın heryeri siyah tam kıbleye bakıyor bi bağırdım rüyamda korktum bana bişey yapcak diye o an uyandım korkudan .Sonra bi daha kaleye arka taraftan gitmedim arka tarfta ıssız bi merdiven vardı çünkü kimsenin uğramadığı ordan bidaha girmedim kaleye.

Sayfa 43'te kalmıştım. Saat 3.40 devam edelim bakalım.

Not: Eğer bir anda diğer konularda çok fazla mesaj atmaya başlamışsam bilin ki dikkatimi dağıtmaya çalışıyorumdur .d

Cinler arası muhabbet vol 2

- Normalde tövbeliyim, bir daha uğraşmicam bunlarla yazıktır günahtır diye düşünüyorum. Bir gece baktım herifin biri bizim nevalenin üstüne işiyor, ulan gel de uğraşma şimdi... Kendileri kaşınıyorlar hep. Her yakaladığım boş anında bi adrenalin zıplaması yaşatıyorum artık.
- Reis fazla şeapma bence, kime denk geleceğin belli olmaz bak. Geçen 3 çocuğu korkutayım diyip ortamlarına girdim, ikisi kaçtı biri "Korkmayın, Allah bizimle beraber" dedi. Ulan bir tırstım, kendimden geçiyordum az daha... Neyse ki sonradan o da kaçtı. Elim ayağım titriyor hala... Bi daha denersem ne olayım, bok yoluna gidiyordum az daha...
- Ben de zamanında birisine vurulmuştum. Bir gün yanına gittiğimde yanında arkadaşı da vardı, arkadaşı bana "Bu yaptığınız tacize girer cin bey, ayıp değil mi?" diye sorunca diyecek bir şey bulamadım. Gücendim ve uzaklaştım oradan. Sonradan o arkadaşı cin çağırma ayini yaptı ama gitmedim, kalbim kırıldı bir defa :(
- Yav hep anlatıyonuz da hiç insanlarla muhatap olmamış birisi olarak benim çok ilgimi çekiyor bu konular. Elemanın biri(Roci) var, yok efendim "Bana gelmiyorlar" yok efendim "Beni sevmiyorlar" yok efendim "Bir yakalarsam..." falan diyor. Ne yapsam bi görünüp gelsem mi ne diyonuz?
- Yok hacı hiç bulaşma bence, ben göründüm de noldu? Besmele ile tek yiyip durdum kaç defa... Toza dönüştükten sonra toparlanması ne kadar sürüyor biliyor musun? Mahallede adımın çıkmasından bahsetmiyorum bile...

Cinler arası muhabbet vol 2

- Normalde tövbeliyim, bir daha uğraşmicam bunlarla yazıktır günahtır diye düşünüyorum. Bir gece baktım herifin biri bizim nevalenin üstüne işiyor, ulan gel de uğraşma şimdi... Kendileri kaşınıyorlar hep. Her yakaladığım boş anında bi adrenalin zıplaması yaşatıyorum artık.
- Reis fazla şeapma bence, kime denk geleceğin belli olmaz bak. Geçen 3 çocuğu korkutayım diyip ortamlarına girdim, ikisi kaçtı biri "Korkmayın, Allah bizimle beraber" dedi. Ulan bir tırstım, kendimden geçiyordum az daha... Neyse ki sonradan o da kaçtı. Elim ayağım titriyor hala... Bi daha denersem ne olayım, bok yoluna gidiyordum az daha...
- Ben de zamanında birisine vurulmuştum. Bir gün yanına gittiğimde yanında arkadaşı da vardı, arkadaşı bana "Bu yaptığınız tacize girer cin bey, ayıp değil mi?" diye sorunca diyecek bir şey bulamadım. Gücendim ve uzaklaştım oradan. Sonradan o arkadaşı cin çağırma ayini yaptı ama gitmedim, kalbim kırıldı bir defa :(
- Yav hep anlatıyonuz da hiç insanlarla muhatap olmamış birisi olarak benim çok ilgimi çekiyor bu konular. Elemanın biri(Roci) var, yok efendim "Bana gelmiyorlar" yok efendim "Beni sevmiyorlar" yok efendim "Bir yakalarsam..." falan diyor. Ne yapsam bi görünüp gelsem mi ne diyonuz?
- Yok hacı hiç bulaşma bence, ben göründüm de noldu? Besmele ile tek yiyip durdum kaç defa... Toza dönüştükten sonra toparlanması ne kadar sürüyor biliyor musun? Mahallede adımın çıkmasından bahsetmiyorum bile...
Aradan fırlayan ateşli bir yeni yetme.
-Sen hiç konuşma zaten. Toza dönüşmek neyse de bacağı unutmak nedir? Cinlerin yüzkarası! Bizim nesilden kimse seni örnek almıyor.
Bir diğer yeni yetme;
Zaten hepimiz bir yolunu bulsak da Amerika'ya kapağı atsak diye hayaller kuruyoruz. Orada insanlar teklif ediyormuş.

Aynı anlattığın gibi bir teyze ile korkutucu bir anım var.Ben apartmanda en üst katta (14) oturuyorum.Bir akşam yürüyüşe çıkmak için evden çıkmıştım ki çatı katı merdiveninden aynı böyle bir teyze indi.Gülümseyerek ben ayakkabılarımı bağlarken yanıma geldi.Merhaba ben üst kata akraba ziyaretine gelmiştim.Buraya kadar yürüyerek çıktım ama geri inemiyorum,benimle asansöre biner misin dedi.Tuhaf bir şeyler olduğunu ve onun normal bir insan olmadığını anladım.Hem üst katta oturan yoktu.Hem de o yaşta teyzenin zaten en başta o kadar katı yürüyerek çıkması imkansızdı.Neyse bindim bununla asansöre ama bu hep gülümseyerek gözümün içine içine bakıyor.O kadar ürktüm ki anlatamam :D Sonra asansörden inerken yine bana dönüp dedi ki iyi ki benimle inmeyi kabul ettin.Kabul etmesen kötü olurdu :(
Olayları anlatmadan önce açıklama yapmam lazım.Benim babamın annesi 30-40 yıldır büyü işleri ile uğraşıyor.Kadın bu işi baya baya profesyonellikle yapıyor.Az sonra anlatacağım olay da bununla bağlantılı diye düşünüyorum.Olay günü babam köyden gelmişti gelirken de annesinin yolladığı baharatları getirmiş yanında.O gün de annem evde yok.Evde olsa mutlaka engel olur almaz eve babamın getirdiklerini.Babam bir şey olmaz diye bıraktı eve baharatları işe gitti.Kardeşim okulda ben de evde tekim.Bulaşık yıkamaya gittim.Bulaşıkları yıkarken aniden izlendiğim hissine yakalandım.Aradan 10 saniye geçti geçmedi tezgaha koyduğum bardaklar kendi kendine çatladı durduğu yerde.Artık deli cesareti mi neyse gittim işimi bitirdim öyle çıktım mutfaktan.Gece de aklıma takıldı olanlar ama bir süre sonra uyumuşum.Gece 4 gibi babam uyandırdı.Kalk çabuk senin odana siyah elbiseli bir kadın girdi sonra kapıyı kapattı sen gördün mü bir şey dedi.Tabii iyice tırstım o ara :D Gece uyuyamadım.Sabah kardeşim yanıma geldi.Abla ne aradın odamda dün gece ? Geldin gülümsedin ama bana cevap vermedin öylece girip bana bakıp çıktın dedi.Ama odasına hiç girmemiştim :(Hemen o baharatlardan kurtuldum tabii o gün :D
Purple neler yaşamışsın sjdkfkfjfk

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 14)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık