Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Yaşadığınız Paranormal Olaylar

Bu Konuda Düşünceleriniz Neler?

• Paranormal olaylar gerçek olabilir.

Kullanılan: 27 17.2%
  • Paranormal olaylar gerçektir.

Kullanılan: 23 14.6%
  • Hayır hiçbiri gerçek değil.

Kullanılan: 30 19.1%
  • Her şeyin bir açıklaması vardır.

Kullanılan: 38 24.2%
  • Bir şeyler olduğu kesin ama ne olduğunu bilmiyorum.

Kullanılan: 11 7.0%
  • Net bir fikrim yok.

Kullanılan: 12 7.6%
  • İlgilenmiyorum.

Kullanılan: 16 10.2%

• Kullanılan toplam oy
    157
Lise dönemlerinde kızın teki bana takık bir şekilde aşık olmuş. Benim kızdan haberim dahi yok tabi. Bu kız bana açılamıyor. O aralarda bunun teyzesinin büyüyle uğraştığını, fallar falan baktığını anlatmıştı. Tesadüftür ki benim teyzem de aynı şekilde fal ve büyüyle uğraşır. Bu konu hakkında konuşmuştuk birkaç kere. Neyse bir gün ceketimin içinde kağıt gibi bir şey olduğunu fark ettim ama sallamadım. 1 hafta falan geçti, ilgim olmayan kıza birden ilgi duymaya başladım. Garip taraf şu ki en samimi arkadaşım bu kıza yazıyor. Kız bununla ilgileniyormuş gibi yapıp beni soruyormuş. Neyse gel zaman git zaman kıza ilgim daha da arttı. Aşık falan da oldum ama açılamadan yıl sonu geldi.O yaz teyzemleri ziyarete gittim, teyzem eve almadan kovdu beni. Sen gelme senin yanındakileri kov öyle gel dedi. Dediğinden anlamadım, gitmedim onlara dışarıya çıktık kuzenle. Bizim köyden bir hoca var, bu büyü çözme işleriyle uğraşıyor. Babam da bir gün bunlara oturmaya gitmişti. Hazır gelmişken bizim çocukların üzerinde nazar falan var mı bak bakalım demiş. Hoca bir bakıyor ben ve kardeşlerimin hepsinin üzerinde büyü, nazar falan hepsi var. Annem vefat ettikten sonra teyzem, annemin ölmesinin bizim yüzümüzden olduğunu bu yüzden de bizlere büyü yaptığını söylemişti. Ama biz sallamamıştık. Daha sonra hoca bir bakıyor herkes de büyüler olduğunu ben de birden fazla büyü olduğunu söylüyor. Daha sonra hoca bizimkilere büyüleri bozduğunu, yapılan büyülerin tarihlerini ne tür büyü olduklarını falan söylüyor. Tabi benim bunlardan haberim yok. O olaydan sonra kıza olan ilgim birden kayboldu. Bir daha da konuşmadım kızla. Lise bittikten sonra ceketin içini açıp havalandıralım dedik. İçinden bir kağıt çıktı, bu kağıtta tersten arapça yazılar ve iğne vardı. Ceketin cebinden bu yazı çıktıktan sonra bizimkiler böyle bir şey olduğunu anlattılar. Daha böyle birkaç tane daha büyü olayı oldu onları da daha sonra anlatayım.
Bu büyü, muska işleri beni daha çok korkutuyor.

Herkes anlattı. Geriye bir tek kafayı yiyen arkadaşın kaldı. Anlatacak mısın artık?
Yazılanlardan sonra anlatma hevesim gitti ama söz verdim anlatayım bari :s

Şimdi anlatacağım Tamamen unuttuğum, hayatımın en korkulu anı olacak kapasitede bir olay. Dün Hinata ve @Kagura sayesinde hatırladım :s

Şöyle ki, arkadaşlarım arasında farklı tiplemeler vardır genelde. Ama en ilginç bulduğum Aygül adında bir kızdı. Toplaştığımız vakit bizi korkutan ve olağanüstü haller yaşadığını söyleyen biriydi. İşte, gece gece sesler duyduğunu, kapıların açılıp kapandığını, ışıkların açılıp söndüğünü söylerdi. Zaten en ufak sesten korkan, sürekli tırnaklarını kemiren asosyal bir tipti.

Neyse bizim evin yakınlarında çok olmasa da ağaçlı bir yer var. Sakin olduğu ve biraz da ıssız olduğu için genelde bizim için uğrak bir yerdi. Akşama doğru Aygül beni oraya çağırdı. Yardımın lazım, bir şey danışmalıyım sana diye. Zaten arkadaşlar arasında iyi bir dinleyici olduğum için adım dert babasına çıkmıştı :s Içimden Noluyoruz yine nidaları atarak gittim kızın yanına, az vaktim var diyerekten de hemen konuya gir dedim. Başladı bana göründü, bana aşık oldu, ailem bana inanmıyor, ama ben gördüğüme eminin falan demeye. Bende konuyu anlamaya çalışıyorum, meersem cinin biri buna görünmüş, zarar vermek istemediğini ama evlenmek istediğini söylemiş. Ben kızdım tabi, ordan hocaya mı benziyorum diye. Psikolojin bozulmuş senin, tedavi görmen gerekiyor falan diyorum. Tam bir şey daha söyleyecekken Aygül birden zonk diye bir yere bakıp kitleniyor. Bildiğin gözünü bile kırpmadan. Ne oldu, şakanın sırası değil derken kız bana 'geldi' diyor. Bir kıza bir de kızın baktığı yöne bakıyorum bir şey yok. Ortamı rahatlatmak için dengesiz ben boşluğa bakıp cin bey bir kızı takip etmek tacize girer yalnız, lütfen diye şaka yapıyorum ( @Perona 'ya selamlar) . Kız da hâlâ ses yok, üstüne bir de titremeye başladı. Boşluğa gidip gitmemek konusunda tereddütlüyüm ama biraz daha bakınca hafiften bir teprenme gördüğümü hatırlıyorum. Sonra adım sesi duydum. Tabi yavaş yavaş hava karardığı için de olabilir bilemiyorum. Düşünsenize bir yere korku ile bakan bir kız, karşısında görünmeyen ama sesini duyduğum bir şey ve ortada bennnnn. Ondan sonra fren yapıp kıza sarılıyorum. Beraber ölümüne korkuyoruz..

ne kadar geçti bilmiyorum ama kızın korkudan titreyip hızlı nefes alış verişi, ayrıca boşlukta bir şey göremeyip beynimin bana oyunlar oynaması beni bir kaç yıl yaşlandırdı diyebilirim :s sonu ise kız gitti diyip gevşemeye başlayınca bende bir oh çektim. Sonra kız ile tek kelime etmeden yakınlarını arayıp gelmelerini söyledim. Bende eve gidip bir kaç gün boyunca en ufak bir tıkırtıdan korkup ölü gibi gezdim :s
Kızla iletişimi de kestim, en son duyduğuma saldırgaaştığı ve kendine de zarar verdiği için göre piskolojik tedavi görüyordu :T

Yazılanlardan sonra anlatma hevesim gitti ama söz verdim anlatayım bari :s

Şimdi anlatacağım Tamamen unuttuğum, hayatımın en korkulu anı olacak kapasitede bir olay. Dün Hinata ve @Kagura sayesinde hatırladım :s

Şöyle ki, arkadaşlarım arasında farklı tiplemeler vardır genelde. Ama en ilginç bulduğum Aygül adında bir kızdı. Toplaştığımız vakit bizi korkutan ve olağanüstü haller yaşadığını söyleyen biriydi. İşte, gece gece sesler duyduğunu, kapıların açılıp kapandığını, ışıkların açılıp söndüğünü söylerdi. Zaten en ufak sesten korkan, sürekli tırnaklarını kemiren asosyal bir tipti.

Neyse bizim evin yakınlarında çok olmasa da ağaçlı bir yer var. Sakin olduğu ve biraz da ıssız olduğu için genelde bizim için uğrak bir yerdi. Akşama doğru Aygül beni oraya çağırdı. Yardımın lazım, bir şey danışmalıyım sana diye. Zaten arkadaşlar arasında iyi bir dinleyici olduğum için adım dert babasına çıkmıştı :s Içimden Noluyoruz yine nidaları atarak gittim kızın yanına, az vaktim var diyerekten de hemen konuya gir dedim. Başladı bana göründü, bana aşık oldu, ailem bana inanmıyor, ama ben gördüğüme eminin falan demeye. Bende konuyu anlamaya çalışıyorum, meersem cinin biri buna görünmüş, zarar vermek istemediğini ama evlenmek istediğini söylemiş. Ben kızdım tabi, ordan hocaya mı benziyorum diye. Psikolojin bozulmuş senin, tedavi görmen gerekiyor falan diyorum. Tam bir şey daha söyleyecekken Aygül birden zonk diye bir yere bakıp kitleniyor. Bildiğin gözünü bile kırpmadan. Ne oldu, şakanın sırası değil derken kız bana 'geldi' diyor. Bir kıza bir de kızın baktığı yöne bakıyorum bir şey yok. Ortamı rahatlatmak için dengesiz ben boşluğa bakıp cin bey bir kızı takip etmek tacize girer yalnız, lütfen diye şaka yapıyorum ( @Perona 'ya selamlar) . Kız da hâlâ ses yok, üstüne bir de titremeye başladı. Boşluğa gidip gitmemek konusunda tereddütlüyüm ama biraz daha bakınca hafiften bir teprenme gördüğümü hatırlıyorum. Sonra adım sesi duydum. Tabi yavaş yavaş hava karardığı için de olabilir bilemiyorum. Düşünsenize bir yere korku ile bakan bir kız, karşısında görünmeyen ama sesini duyduğum bir şey ve ortada bennnnn. Ondan sonra fren yapıp kıza sarılıyorum. Beraber ölümüne korkuyoruz..

ne kadar geçti bilmiyorum ama kızın korkudan titreyip hızlı nefes alış verişi, ayrıca boşlukta bir şey göremeyip beynimin bana oyunlar oynaması beni bir kaç yıl yaşlandırdı diyebilirim :s sonu ise kız gitti diyip gevşemeye başlayınca bende bir oh çektim. Sonra kız ile tek kelime etmeden yakınlarını arayıp gelmelerini söyledim. Bende eve gidip bir kaç gün boyunca en ufak bir tıkırtıdan korkup ölü gibi gezdim :s
Kızla iletişimi de kestim, en son duyduğuma saldırgaaştığı ve kendine de zarar verdiği için göre piskolojik tedavi görüyordu :T
Geçmiş olsun.Üzüldüm arkadaşına :( Paranormal bir olaydan çok psikolojik bir rahatsızlık gibi görünüyor.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 26)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık