Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Yapımlarda Suç Unsurları

Yapımlarda Suç Unsurlarına Yer Verilmeli midir?

• Evet.

Kullanılan: 33 63.5%
  • Hayır.

Kullanılan: 19 36.5%

• Kullanılan toplam oy
    52
Herhangi bir yapımda o suç unsurunun nasıl işlendiği önemli. Özendirip normalleştirenle sakındırıp uzaklaştıran bir olmaz. He bir gün deseler ki suç kabul edilen her şeyi sansürledik ya da en azından ciddi ve yüz kızartıcı şeyleri sansürledik olumsuz bir tepki göstermem ben. Bu belki şu anki yapımların %99'unun silinmesi demekse de hatta takip ettiğim yapımları da kapsasa ben üzülmem buna hatta sevinebilirim bile bazıları için.

Bence bu durumları artık normalleştirme çabaları içindeler böyle yapımların önüne geçilmesi lazım ama gerçekleri değiştirmi bilmem.Çünkü batıda olsun bizim ülkemizde olsun sapkınlıktan başı dönenler hiç eksilmiyor bunun için genel yaptırım uygulanması lazım buda bir iki kişinin çözebileği birşey değil genel zihniyetin değiştirilmesi lazım yoksa bu durumlar hiç azalmaz aksine artar bile.

Lpg haftasında vidyo yayınlayıp yamtar tüwidder tayfası tarafından linçlendikten sonra özür dileyen büyük tc firmalarından farklı olur sanıyordum. Üzüldüm açıkçası.
320 milyar milyon sen ne yaptın :of:

Rezil bir şey bu, rezilliğin tanım bu, lgbt yetişkin bireyler falan neyse de buna kadar olmaz yani olmamalı.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık