Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Yami Yami No Mi Gol D. Roger'ın meyvesi olabilir mi?

Yami Yami No Mi Roger'a mı aitti?

• Olabilir aslında mantıklı.

Kullanılan: 5 5.6%
  • Sacmalama abi böyle bir şey olmaz.

Kullanılan: 82 92.1%
  • Kararsızım olabilir de olmayabilir de.

Kullanılan: 2 2.2%

• Kullanılan toplam oy
    89
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Roger'ın meyvesi yoktur. Meyveler biraz da kişiliği yansıtıyor. Kolu, bacağı uzayan bir Gol D.Roger düşünemiyorum.
Bu kadar emin olma. Shanks boş meyve peşinde koşacak adam değil. Büyük ihtimal Roger lastikti büyük ihtimal ama sonradan fikir değiştirmiş olabilir. Şu Ray ile tanışma sahnesi bildiğin lastik Lufy.:D

Bu kadar emin olma. Shanks boş meyve peşinde koşacak adam değil. Büyük ihtimal Roger lastikti büyük ihtimal ama sonradan fikir değiştirmiş olabilir. Şu Ray ile tanışma sahnesi bildiğin lastik Lufy.:D
Bence elinde kılıç olması bile Oda'nın bizim gibi düşünmediğini kanıtlıyor. Shanks'ı doğrudan eğiten kişi bile çıkabilir belli olmaz.

Luffy ile karşılaşan hiç kimse aa bu Roger'ın meyvesi diye tepki göstermedi. Dikkat edin.

Roger'a herhangi bir meyveyi yakıştıramıyorum açıkçası. Aslında dövüşmeyi bile yakıştıramıyorum. Tip olarak East Blue'da takılan 16 milyonluk korsanlara benziyor :(

meyvesi yoktur gibi geliyor, ama shiki ile savaşında, bir anda shikinin herşeyi batıyordu, belkide mizu mizu no mi'dir (su meyvesi), okyanuslarda olabilecek en tehlikeli meyve belkide, iyi kullanan birini denizlerde yenilmez yapıp kk yapabilecek bir meyve, tabi böyle olduğunu düşünmüyorum öylesine yazdım sadece yami yami'den daha mantıklı geldi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık