Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Yami Teach'in seviyesi nedir?

Yami Teach'in seviyesi

• Amiral

Kullanılan: 34 19.4%
  • Sağ kol

Kullanılan: 77 44.0%
  • Sol kol

Kullanılan: 25 14.3%
  • 3.adam yonkou

Kullanılan: 15 8.6%
  • 4.adam yonkou

Kullanılan: 4 2.3%
  • Koramiral.

Kullanılan: 3 1.7%
  • Yonkou

Kullanılan: 31 17.7%
  • Amiral yonkou arası.

Kullanılan: 5 2.9%

• Kullanılan toplam oy
    175
Teach ID Level 6'da ki en güçlü adamları almadı mı? Onları oradan alırken birbirleri ile dövüştürüyor, ardından zaten en güçlüleri geriye kalıyor, geri kalan adamlar zaten baygın ve dövüşecek halde değiller. Teach ve tayfasından başka Magellan'ı orada komaya sokacak bir güç yok anlayacağın, haliyle Teach bu sefer dikkatsiz davranmıyor ve Magellan'ı komaya sokuyor.

Aynı Magellan'dan Ivankov + Jinbe + Crocodile bile arkasına bakmadan kaçmıştı hatırlatayım. Bu adamı komaya öyle herkes sokamaz, Teach sokabilirdi o da soktu işte.
İyi de bunun Magellan ile ne alakası var da bana cevap verdin şimdi?

Katakuri ve Magellan konuşuyorduk biz.

Yami Teachin bir amirali alacak çapta olduğunu düşünmüyorum.Amiral sevyesi değildi,2 yıl geçip meyvede ustalaşsaydı amiral derdim.Firstmate ayarı gücü vardır o dönemlerde.Totalde o çapta olmasada ,dayanıklılık +meyve+fiziksel güçle o sevyenin adamıydı.Meyvesinin gücünü gördüğümden beri meyvesinden beklentim çok yüksekti.Daha meyve uyandırma muhabbeti geçmeden,alan oluşturup içerdekilerin meyvelerini etkisiz bırakacağını düşünüyordum.Sanırım böyle bir gücü mangaka verecek gibi.

İyi de bunun Magellan ile ne alakası var da bana cevap verdin şimdi?

Katakuri ve Magellan konuşuyorduk biz.
Magellan tek atmış falan dedin ya, o alaka.

Adamı küçümsediler, üstelik ne yeteneği olduğunu bile bilmiyorken hazırlıksız yakalamış. İkinci seferde komaya sokulan bir Magellan var, Katakuri'den üstün falan zannediyorsan diye diyorum.

Katakuri'den güçsüz yapan ne peki? Luffy, Crocodile, Ivankov, Jinbei gibi kişilerin içinde olduğu kadroyu önüne katmış kovalıyordu tek başına bu adam.

Kim komaya nerede sokuldu?

Sonra olan şey Shiryuu'nun Teach'e panzehiri vermesi ve Teach'in de Magellan'la tekrardan yüzleşmeyip tüm tayfasıyla beraber İmpel Down'dan götüm götüm kaçması idi :artiz:
Teach tekrar yüzlesiyor magellani fena bir şekilde dövüyorlar

Katakuri'den güçsüz yapan ne peki? Luffy, Crocodile, Ivankov, Jinbei gibi kişilerin içinde olduğu kadroyu önüne katmış kovalıyordu tek başına bu adam.

Kim komaya nerede sokuldu?

Sonra olan şey Shiryuu'nun Teach'e panzehiri vermesi ve Teach'in de Magellan'la tekrardan yüzleşmeyip tüm tayfasıyla beraber İmpel Down'dan götüm götüm kaçması idi :artiz:
Katakuri'de o dediğin şeyi yapar.Yapamayacağını düşündüren şey ne.Magellan'da ne üst düzey hız var,ne üst düzey dayanıklılık var,hakileri ne seviyede belli değil.Teach'e yaptığını da yapamaz bu adam geleceği görüyor.Teach'den de çok daha hızlı.

Ne kadar saçma bir şey üzerinden güç belirlemeye kalkıyorsun, yerde ağlamasının güç ile bir alakası yok, Ace vurunca da aynısını yaptı, Ace ondan güçlü mü oldu?

Beyazsakal diyor ki aşırı özgüven senin zayıf tarafın, o sebepten vurabildiğini söylüyor, Magellan nasıl vurduysa WB'de öyle vurmuş işte, öbür türlü BB WB'yi öldürecek kuvveteydi, öldürdüde zaten.
o mesajdan neden o kısmı alıyorsun peki,ben onu arada yazdım güç belirlemek için değildi,diğerlerine ne diyorsun ?saçmalayan sen olmayasın,ks atar gibi son darbeleri ölmüş adama yaptılar zaten,onu öldüren asıl akainudur,o olmasa teach zaten tayfasıyla da bir şey beceremezdi,ölmemek için ağlardı sadece

Açıkçası ondan sonra Karasakal + tayfası + 6. kat mahkumları bu adama dalmış ve sağ çıkmışsa Magellan, bırakın Katakuri'yi, Marco hatta Kizaru seviyesidir.

o mesajdan neden o kısmı alıyorsun peki,ben onu arada yazdım güç belirlemek için değildi,diğerlerine ne diyorsun ?saçmalayan sen olmayasın,ks atar gibi son darbeleri ölmüş adama yaptılar zaten,onu öldüren asıl akainudur,o olmasa teach zaten tayfasıyla da bir şey beceremezdi,ölmemek için ağlardı sadece
Akainu yerin dibinde saklanıyorken o adamın kafasına sıkan Karasakal ve tayfasıydı. Sen öyle sanmaya devam et.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık