Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Yamato'da Fatihin Hakisi var mıdır?

Yamato'da Kralların Hakisi?

• Kullanılan toplam oy
    123
  • Anket kapatılmış .
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bu haki şimdiye kadar
karakterlerinde gözükmüş.Yani tabloya bakıyorum sonra Yamato'ya bakıyorum
Yamato iyi çar da bu ligte değil yahu , H.Haki farklı bir seviye.
Diğer karakterlere diyecek lafım yok ama Chinjao bu listeye torpille girmiş gibi.

Birinin 70 tane çocuğunda var birinde çıkıyor, Dragon2un bildiğimiz kadar 1 tane evladı var onda çıkıyor, Roger'ın evladında çıkıoyr, Garp'da da varmış. Çok bariz yani boş yapmsaın Oda, ya da kendi dediğine göre hikaye çizsin. Yamatoda da olma ihtimali çok yüksek(Kaido'da olduğunu varsayarak diyorum tabii bunu)
Homing ve Sai de olduğunu pek düşünmüyorum. Momo da bile yoktur bence. Yani dediğin gibi çoğunda var ama tüm aileler için geçerli değil bu durum. Yamato'da da varsa babasından ötürü çıkar zaten. Yoksa kral kumaşı pek yok onda.

Homing ve Sai de olduğunu pek düşünmüyorum. Momo da bile yoktur bence. Yani dediğin gibi çoğunda var ama tüm aileler için geçerli değil bu durum. Yamato'da da varsa babasından ötürü çıkar zaten. Yoksa kral kumaşı pek yok onda.
Valla neden Sai'ye öyle dedin bilmiyorum ama o tayfadaki en delikanlı adam Sai'ydi bence. Dedesinin iradesini tınlamayıp kafasına gömdü, üstüne düşmana gömdü ve kadınını alıp ortamdan uzaklaştı. Sai çok has adam.

Üye silindi 5781

Diğer karakterlere diyecek lafım yok ama Chinjao bu listeye torpille girmiş gibi.
Hepsi o kadar özel karakterler ki ? Chinjao biraz sırıtıyor bence.Bu arada Doflamingo'ya look
Chinjao hakkında ilk gördüğüm de ben de sizin gibi oldum ama bakınca gençliğinde Garp ve Roger gibi efsanelerle ile çarpışmış.Lao G'nin , Luffy'nin (G4'süz) yenmesi imajına gölge düşürdü ama Luffy ile kapışırken kolezyumdaki izleyiciler yaşı yüzünden zayıfladığını belirtmişlerdi.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık