Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Yamato'da Fatihin Hakisi var mıdır?

Yamato'da Kralların Hakisi?

• Kullanılan toplam oy
    123
  • Anket kapatılmış .
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cinjao'dan sonra Chopper da bile çıkabilir yani her şeye inanırım şahsen. :hhh:
Ama saydıkların gerçekten Sanji için fatih hakisi taşıma gerekçesi, haklısın.
Gerçi bak dediğin de doğru. Chinjao ne alakaydı acaba?! Doflamingo anlaşılabilir, Katakuri de öyle, Hancock da öyle. Chinjao'ya bakıyorum büyük bir filosu var ama bir iradeyi temsil etmiyor.

Tek yer en fazla iki. Kaplan yada yılan balığı olursa iki olur işte. Umarım yılan balığı olur ama aşırı çirkin bir şey böyle :D.
Sen Yamato'yu, Zoro mu sandın yiğidim? Kız bir kere Zoan tipi yani fiziksel saldırı ve savunma gücü çok fazladır. Bir de Mistik Zoan çıkarsa o zaman görüşürüz. Bekle hele senle yüzleşeceğiz daha. Demek tek yer ha!?

Sen Yamato'yu, Zoro mu sandın yiğidim? Kız bir kere Zoan tipi yani fiziksel saldırı ve savunma gücü çok fazladır. Bir de Mistik Zoan çıkarsa o zaman görüşürüz. Bekle hele senle yüzleşeceğiz daha. Demek tek yer ha!?
Yüzleşelim kral :D. Ayrıca tabi ki Zoro sanmadım çünkü Yamato Zoro olamaz :ehe:.

Aslında sadece şu sahne bile kanıt olarak yeterli ama yine de bir ihtimal diye %100 net konuşmuyorum.Buradaki haki çarpışması b.haki çarpışmasıyla olabilecek bir şey değil. Burası kesin. Tek taraflı h.haki vuruşundan da böyle bir haki efekti göremeyiz. Bugüne kadar bu ölçekte çarpışmaları sadece h.haki kullanıcılarının karşılıklı çarpışmalarında gördük. Mangaka devasa bir haki şelalesi çizerek "Yamato'da h.haki olduğunu anlamanız için illa diğer sayıları beklemenize gerek yok gençler, alın size kapı gibi panel çizdim." demiş kısacası.

Son düzenleme:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık