Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Yamato Tayfaya Gelir mi?

Sizce katılır mı?

• Kullanılan toplam oy
    394
Oden'in Roger'ın gemisinde yolculuk yapması gibi olacak.Bizimkilerle birlikte denize açılacak ama tam anlamıyla tayfa üyesi olmayacak.

Büyük ihtimalle tayfada artık. Benim şahsen carrot ın da yamato nun da tayfaya katılmasıyla ilgili bir sorunum yok. Resmi üye olsalar da sadece yolculuğa eşlik etseler de köylerine dönseler de bi sorun görmüyorum. Hikaye zaten son kavşağına girdi, time skipten sonra göreceğimiz her tayfa içi geyik ve şamata karımıza bence. Tayfayı tam kadro gemide şamata yaparken en son dressrosa ya varmadan önce gördük zaten, manyak gibi özledim o şamatayı.

Hem Luffy Zoro Sanji Jinbei gibi güçlüler takımında hem Luffy Usopp Chopper gibi salaklar takımında olacak. Gemi içi şaklabanlıkları dört gözle bekliyorum.

Büyük ihtimalle tayfada artık. Benim şahsen carrot ın da yamato nun da tayfaya katılmasıyla ilgili bir sorunum yok. Resmi üye olsalar da sadece yolculuğa eşlik etseler de köylerine dönseler de bi sorun görmüyorum. Hikaye zaten son kavşağına girdi, time skipten sonra göreceğimiz her tayfa içi geyik ve şamata karımıza bence. Tayfayı tam kadro gemide şamata yaparken en son dressrosa ya varmadan önce gördük zaten, manyak gibi özledim o şamatayı.
Ters köşeye zemin hazırlıyor. Kaido tarafından katledildiği için katılamayacak.

bon chan için impel downa tekrar gitmeyen luffy neden yamatoyu tayfaya alsın diycem ama zoan dönüşümü geçirdiğinde nasıl sıçıyorsun diye sorup tayfaya alacak

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık