Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Yamato Tayfaya Gelir mi?

Sizce katılır mı?

• Kullanılan toplam oy
    394
Tayfadan herkesin kendince bi hayali var. En güçlü kılıç ustası(zoro), all blue(sanji), güzel ölmek(jimbe) falan. Yamato’nun hayali de wano kapılarını açmak veya dünyayı özgürce gezmek gibi bişey olabilir. Kendi hayalinin olması tayfaya katılmaması için bi sebep değil.
brook bile laboon’u görme hayali basit olduğu halde tayfadan ayrılmadı.

Shogun olacak kişi momo. Kapıları da o açar muhtemelen. Luffy gibi devasa hayvanların sesini duyuyordu normal değil o çocuk. Yamato ise denize açılmak istiyor. Kaido’nun korsanlarından geriye kalanların başına geçmeyecekse mugiwara gemisinde olur.

Tayfaya , çamur abi gelecek... :D adam okadar çok işe yaradı ki :D ODA bey bir türlü bırakma dı veledi.. :D

Üye silindi 6810

Kendi korsan murettebati ile hasir şapka filosuna katılsa güzel sahneler cikabilir

Coktan katıldı bile tayfaya katılan kadınları mutlaka luffy birinin elinden kurtarıyo nami'yi arlong dan kurtardı robini cp9'un elinden yamato'yu da kaido dan kurtaracak.

Ben hala Zoroyla ortalama aynı seviye bir karakterin tayfaya gelmesi neden sorun anlayamadım. Olayın zoroyla alakası yok. Oden geldiğinde Rogerın sağ kolu değişmedi. Hep Raydi. Sadece Yamatoyu arka plana atar olur biter
Zoro'nun karizması çizilmesin diye Yamato gelmez, fikri bana da tuhaf geliyor. Tayfaya Jinbei geldi. O Who's Who ile dövüşürken; Zoro, Kaido'ya gidiyor. Yamato gelirse de düşman tarafına bir güçlü kişi daha çizer. Veyahut Chopper gibi güçsüz isimleri korur. Sonuçta Yamato güçlü olduğu için tayfaya gelmeyecek, Ace ile olan bağı ve macera yaşamak istediği için gelecek. Gücü, Dünya Hükümeti'yle yapılacak savaş için bir ekstra olur.

Eksi yanını bırak, olumlu etkileri olabileceğini bile düşünüyorum. Kuina, erkeklerin daha güçlü olduğunu düşündüğü için kadın olmaktan ötürü disfori yaşıyordu, Yamato'da da Oden erkek o zaman ben de erkek olmalıyım gibi bir düşünce var. Tashigi gibi biri yerine Yamato ile küçük bir rekabete girmeleri daha güzel olur, ki Yamato'nun olmak istediği adamın kılıcı da Zoro'da.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık