Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Geyik] Yamato İddiaları

Yamato Bizimkiler ile Gelsin mi?

• Kullanılan toplam oy
    309
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Yok hocam ben de ikisini de istemem hadi carrot neyse yine de istememekle birlikte yamato aynı oden gibi saçma, absürt bir karakter. Mangaka o kadar saçmaladı ki bu ikisini alıp zoro ile sanji'yi tayfadan atsa şaşırmam üstüne bunu alkışlayan da çok olur.
Gelecekse bebelerden birisi gelmeli, tayfa da miço kadrosunda açık var

Gelecekse bebelerden birisi gelmeli, tayfa da miço kadrosunda açık var
O kafayla gidip carrot'u alsa yine bir tık kabul ederim diyecem de o dediğin husus miço kadrosundan zora gidiyor. Bizimkiler arasında her ne kadar işte rotacısı nami, kaptanı luffy falan diye kafada görev dağıtılsa da miço diye bir hiyerarşi sistemi kurulmaz ki yani franky'nin kadrosu ne carrot da aynısı olur işte.

O kafayla gidip carrot'u alsa yine bir tık kabul ederim diyecem de o dediğin husus miço kadrosundan zora gidiyor. Bizimkiler arasında her ne kadar işte rotacısı nami, kaptanı luffy falan diye kafada görev dağıtılsa da miço diye bir hiyerarşi sistemi kurulmaz ki yani franky'nin kadrosu ne carrot da aynısı olur işte.
Roger'ların tayfa ile paralel gidecek gibi kuruyordum ben kafamda, oradan Luffy'nin de üstünde çok büyük etki bırakacağı ve tayfasına alıp maceralara götüreceği bir bebe lazım gibi düşündüm. Hatta bu kişi Tama direkt, Momo bedenen büyümemiş olsa onu da alabilirler derdim ama şuan net belli etti Wano'da kalacağını.

Roger'ların tayfa ile paralel gidecek gibi kuruyordum ben kafamda, oradan Luffy'nin de üstünde çok büyük etki bırakacağı ve tayfasına alıp maceralara götüreceği bir bebe lazım gibi düşündüm. Hatta bu kişi Tama direkt, Momo bedenen büyümemiş olsa onu da alabilirler derdim ama şuan net belli etti Wano'da kalacağını.
Yok tama ile momo kesinkes gelemez onlar arc prensesi kıvamındalar. Gelirse carrot işte önceki arclardan bağlantısı da var yamato bir de çok büyük ihtimal yamato'yu sokar tayfaya, iticilik seviyesini üste taşır :artiz:

Yok tama ile momo kesinkes gelemez onlar arc prensesi kıvamındalar. Gelirse carrot işte önceki arclardan bağlantısı da var yamato bir de çok büyük ihtimal yamato'yu sokar tayfaya, iticilik seviyesini üste taşır :artiz:
Tama arc prensesi sayılmaz ya, kız anlı şanlı bir şekilde gitti uçan altılının elinden aldı Nami ile Usopp'u :mincika:

Tama arc prensesi sayılmaz ya, kız anlı şanlı bir şekilde gitti uçan altılının elinden aldı Nami ile Usopp'u :mincika:
Yok konum itibariyle onunkisi bence arc prensesi o ya da hyoride değil net ve açık bir şekilde MOMO. Şimdi havadan meyve, prime dönem gücü aldı diye okuyucular anında hafızasını siliyor da bu çocuktan hiçbirşey olmaz ama seri sonu luffy'nin yanında zoro'nun sanji'nin falan bile üstünde bitirir. Tama dediğin karakter o usopp denilen çöpten 32432432 kere faydalı oldu. O yüzden karakteri kesinlikle sövmem :sapkali:

Yok be Yamato, Chopper kalabalıktan ürküyor...

Bence gelmemeli. Gelmemesi daha iyi olur. Wano böyle bir koruyucuyu kaybetmemeli. Dış dünyayı görmemesi için bir sebep yok. Law'ın gemiye binmemesi için de sebep yok aslında. Daha açık konuşturmayın beni :a:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 20)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık