Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Geyik] Yamato İddiaları

Yamato Bizimkiler ile Gelsin mi?

• Kullanılan toplam oy
    309
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
İşte bu yanlış ama diğer korsan tayfalarında güçlü 10 korsan dışında bir sürü mürettebat olur. Bizim tayfada sadece 10 kişi var hiç mantıklı değil. Tamam gemileri diğer gemilerden küçük ama yine de bir gemide en azından15-20 kişi bulunması lazım. Kalp korsanlarının o küçücük deniz altısında 23-24 kişi var. Ben tayfanın en azından 15-16 üye olması gerektiğini düşünüyorum. Wano'da çok fazla kişi olmasına rağmen Oda tayfa üyelerine yine iyi yer verdi bence. Tayfa üyelerinin bol olduğu ve bireysel olan mücadeleler olsa dövüşlere daha fazla doyabiliriz. Yamato'nun tayfaya gelmesi yetmez Marco'da gelsin, Carrot da gelsin. Wano'daki gibi büyük savaşlardansa bireysel savaşlar olsun tayfanın üye sayısı çok olsun daha iyi olur.
Şahsen katılmıyorum ben tayfaya kimsenin katılmasını istemiyorum ama dediğim gibi bahsi geçen güçlü karakterleri severim filo dövüşü olacağı zaman (ki ilerideki savaşlar büyük tayfalarla olur) tayfanın üyeleriymiş gibi eşleşsinler bunda sıkıntı yok

Yamato, Luffy'nin aynısı, Ace ve Zoro'nun babasıyla geçmişi var ve kötü bir geçmişe sahip. Luffy artık canavarları ehlileştirecek kadar güçlü olduğundan Yamato kesinlikle katılacak ve yeni canavar üçlü ekibi kurulacak. Eğer gelmezse;
Seride sevmediğim üç karakter var: Kid, Vivi ve Momonosuke. 4 bölüm boyunca;
Banner'ım Kid olur.
Özel başlığa da ''Momonosuke Sama'nın askerleriyiz'' yazarım.
Bu 4 bölüm içinde çizilirlerse eğer, Kid'i ve Momonosuke'yi överim.

Bence Filoya katılır ama ana tayfaya katılmaz. Çünkü, Monster Trio formasyonunu bozacak kadar güçlü birisi gelmemeli. Ve Yamato şu an neredeyse Luffy ayarında. Jinbei bile gelir gelmez Sanji power up almak zorunda kaldı. Nitekim Yamato gelince ne olacak Zoro 2x Sanji 5x buff mı alacak ?

Tayfa için fazla güçlü. Bizim tayfamız zaten jenerasyonu içinde aşırı güçlü (filoyu katarsak daha da fena) bir de Yamamoto'yu ekle ? Bir de OP'de ne kadar çok güçlü kişilerle dövüşürsen o kadar çok güçlenirsin mantığı var. Yamato daha açık denizlere açılmadan sadece babası ile kapıştığı için bu kadar güçlüyse Wano sonrası çok daha güçlenmesi gerekecek. Ama Tayfaya katılırsa bu olamaz ve nerf yer (Jibnei'in yiyeceği gibi) . Bu da Yamato'nun eski albenisini yok eder. Çünkü Yamato OP'deki çok nadir güçlü kadınlardan biri olması onu bu kadar sevdirdi. Ama tayfaya katılması bunu ondan alır.

Nitekim, Law gibi tayfayla sık sık bir araya gelen ancak ana tayfadan biri olmayan birisi olacak bence.

Carrot tayfa üyesi olmak için çok daha uygun illa bu Yonko Sagasından biri tayfaya katılacak ise Bu Carrot olur.

Ayrıca Momonosuke'nin yetişkin olması ve Oden'a çok benzemesi sebebiyle Yamato, Momonosuke'ye aşık olup Wano'nun kraliçesi olabilir.

Bence olmayacak ama bir iddiam yok. Zira burada troll king Oda'dan bahsediyoruz.

Nefret ettiğim bir karekter ya da avatar takıntım yok. Ama şöyle olabilir 1 ay boyunca spoiler kısmına bakmadan Türkçe bölüm çıkmasını bekleyeceğim. Fazlası zor olabilir.

Görüşüm, Yamato tayfada. Nasıl ki Luffy, Roger'la aynı arzuyu paylaşıyorsa; Yamato da Oden'le aynı arzuyu paylaşıyor. Yeni yerler keşfetmek, güçlenmek, özgür olmak. Bunu yaparken de yeri Thousand Sunny'de.

Wano'da kalması konusunda tereddütleri olan kişiler için, kendisi "Oden" olduğu için, Wano'yu dışarıya açma arzusu vakti zamanında Oden, Samuraylarına miras bırakmıştı. O yüzden Yamato'nun Wano'yu dışarıya açma gibi bir görevi yok. Kendisiyle çelişecek hali yok ya, "Oden" sonuçta. Ayrıca son bölümle beraber Yamato kendisi de söylüyor "Wano için savaştıktan sonra, ki şuan savaşıyor, denize açılacağım" diye.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 6)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık