Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Y-2] BÜYÜK KORSANFAN FAVORİ KARAKTER ANKETİ

Favori karakteriniz hangisi?

• Kullanılan toplam oy
    123
  • Anket kapatılmış .
Seni ve herkesi Crocodile fanı olmaya davet ediyorum :oleyo2:
Şu geçmişi belirsiz, önüne gelen herkesten küsküyü yemiş, haddini bilmeden gelene geçene atar yapıp ayar yiyen, yıllarca Grand line'da bulunmasına rağmen dandik bir ülkeyi bile ele geçiremeyen adamın fanı mı oluyum? Yok sağol ben almayım.

Şu geçmişi belirsiz, önüne gelen herkesten küsküyü yemiş, haddini bilmeden gelene geçene atar yapıp, yıllarca Grand line'da bulunmasına rağmen dandik bir ülkeyi bile ele geçiremeyen adamın fanı mı oluyum? Yok sağol ben almayım.
Birinin fanı olman için güçlü mu olması gerekiyor :( Makino güçlü mü:( Yarın öbür gün Shanks güçten düşerse fanı olmayı bırakacak mısın :( Shakan böyle pasta yapmayı nereden öğrendi :oleyo:

Birinin fanı olman için güçlü mu olması gerekiyor :( Makino güçlü mü:( Yarın öbür gün Shanks güçten düşerse fanı olmayı bırakacak mısın :( Shakan böyle pasta yapmayı nereden öğrendi :oleyo:
Bu cümlelerden sadece güçlü olmayı çıkardıysan helal olsun. Güçsüz ama haddini bile bilmiyor gidip dünyanın en güçlü adamına saldırıyor. Hadi onu geçtim bu saldırıyı adam gibi de yapmayıp arkadan bir darbe ile yapmaya çalışıyor. Ülkede iç savaş çıkartıp milyonlarca kişinin ölümüne sebep oluyor. Birçok çocuk müthiş Crocodile sama sayesinde yetim kalıyor. Birkaç afilli laf etti, ortalığa boş atar yaptı, milleti birbirine katlettirdi diye bir karakterin fanı olamam kusura bakma.

Bu cümlelerden sadece güçlü olmayı çıkardıysan helal olsun. Güçsüz ama haddini bile bilmiyor gidip dünyanın en güçlü adamına saldırıyor. Hadi onu geçtim bu saldırıyı adam gibi de yapmayıp arkadan bir darbe ile yapmaya çalışıyor. Ülkede iç savaş çıkartıp milyonlarca kişinin ölümüne sebep oluyor. Birçok çocuk müthiş Crocodile sama sayesinde yetim kalıyor. Birkaç afilli laf etti, ortalığa boş atar yaptı, milleti birbirine katlettirdi diye bir karakterin fanı olamam kusura bakma.
Yoo sadece onu çıkarmıyorum işime o geliyor :oleyo2:

Herkes geçmişinde hata yapar. Bak adam sonrasında köpeğe şemsiye tutan biri olmuş :utangac: Önemli olan hataları affetmektir :)

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık