Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

WWE

Ben de Jeff Hardy hayranıydım küçükken ama büyüyünce doğru yolu buluyorsun.Şimdi düşününce Jeff'in kendisine bile saygısı olmadığını anlıyorsun.CM Punk'ın tırnağı bile olamaz.

Jeff Hardy kendi kendini bitirdi. Kovulmadan önce popülerliği John Cena ile yarışır seviyeye gelmişti. Ürünleri tüm dünyada deli gibi satıyordu. Bağımlılığına yenik düşmese kim bilir daha nasıl başarılar kazanacaktı. O dönem rekabet içinde olduğu Straight Edge gimmicki ile takılan CM Punk tarafından WWE'den yollanması da kaderin bir cilvesi olsa gerek. WWE'den sonra TNA'de tekrar zirveye çıkma şansı tanındı kendisine ama onu da eline yüzüne bulaştırdı. TNA'de çocukluk kahramanı olan Sting ile yapacağı ana maça kafası güzel çıktı eleman. Sting resmen doğaçlama bir şekilde maç başlar başlamaz gerçek güç kullanarak Jeff'i yatırıp tuş etmek zorunda kalmıştı.

Jeff Hardy kendi potansiyelini bitirdi. Yeteneğine ihanet etmese şu anda Cena ve Lesnar ile eşit görülüyordu. Mysterio ve Ortonu geçmişti.

Çok geçmişim yok ama izlediğim zamanlarda sırf Hainliklerinden dolayı Viper'ı takip ediyordum hainleri kötüleri severim.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 5)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık