Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] Wuthering Waves

Genshin mentalimi öyle bir yormuş ki açık dünyada gezerken etrafa sürekli bişiler farketmek nedense beni streslendirdi birde diyaloglar var tabi... Epicten 38tl iken alabildiğim kadar aldım welkin. Ana görevlerde diyalogların çoğunu geçememek can sıktı yan görevler diyalog geçme imkanı sunduğu için daha hoş geldi. Haritada gezip önüme gelen her şeyi kesmek ve bunun için ödüllendirilmek güzel. Bir de istediğim karakterleri alabilseydim iyiydi. Enerji bu oyunda da yetmiyor hatta 240 olmasına rağmen sınır genshinden hızlı bitiyor. Karakter lvl materyallerini toplamak için 60 enerji biraz fazla değil mi be?. Bir de echoları geliştirmek için elimde mevcut olan echoları neden kullanamıyorum da illaha gidip onada materyal istersin ki. Enerji problemi ileride yorar bu oyunda , hatta genshinden bir tık daha fazla yorar

Şu sersemleyen, kalkanları kırılan vesaire düşmanlara yapılan özel vuruşun nasıl yapıldığını anlayan var mı ? Main charla oyun başı yapıyorduk hani.

Şu sersemleyen, kalkanları kırılan vesaire düşmanlara yapılan özel vuruşun nasıl yapıldığını anlayan var mı ? Main charla oyun başı yapıyorduk hani.
Kalkan barı kırılıp düşüyordu bizde gidip F basıyorduk özel hareket yapıyordu ama sonra böyle bişi görmedim hiç hatta sen söyleyesiye kadar aklımdan çıkmıştı

Calcharo geldi, beyaz uzun saçlı olan, sınırlı banner da kaybettik lingyang geldi ordan da ama önemli değil bir sonraki sınırlı banneri garantilemiş oldum. Söyenene göre Clacharo ile bayağa iy bir uyumu varmış Yinlin'in.

Counter'i mı diyosun.? Rakip sana saldırırken ortasında sarı halka cıkıyor o cıktıktan sonra rakibe saldırman lazım zamanlamayı tutturup.

Counter'i mı diyosun.? Rakip sana saldırırken ortasında sarı halka cıkıyor o cıktıktan sonra rakibe saldırman lazım zamanlamayı tutturup.
Counter'ı demiyor. F açılıyor karakteri yere yıktığımızda, ana görevlerde. Baya da büyük hasar çıkıyor. Normal oyunda karakteri yıktığımızda F gelmiyor.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 10)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık