Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] Wuthering Waves

Sevilmiyorlar demiyorum ama öncesi ve sonrasında gelen karakterler daha çekici olduğu için Wanderer/Baizhu şu an pek tercih edilmez diye düşünüyorum, o yüzden dedim ölü banner diye. Bu arada WW için aynı şeyi düşünüyorum. Oyun ruhsuz, hiç bağ kuramadım, arada bedava gelen şeylerler wish atıyorum o kadar. Onu da oynayan arkadaşlardan öğreniyorum oyuna ne geldi gitti.
Bugün genshine girince oynanış konusunda çok eksik hissettirdi. Wuwa oynanışta cidden iyi iş çıkarmış bir çok kez Genshinde counter denedim,çift zıplama vs yapamayınca boş hissettirdi baya yavan geldi. Wuwa güzel bir hikaye ve karakter derinliği ile Genshini geçme potansiyeline sahip gözüktü bugün iyice :good:

Bugün genshine girince oynanış konusunda çok eksik hissettirdi. Wuwa oynanışta cidden iyi iş çıkarmış bir çok kez Genshinde counter denedim,çift zıplama vs yapamayınca boş hissettirdi baya yavan geldi. Wuwa güzel bir hikaye ve karakter derinliği ile Genshini geçme potansiyeline sahip gözüktü bugün iyice :good:
İşte herkesin beklentisi farklı. Dash atmak, counter yapmak, havaya kanca atmak, havada double jump yapmak gibi şeyler benim için anlam ifade etmiyor ki Genshin çok daha güzel geliyor gözüme. Hele ki oyunun canavar topluluğu bana çok saçma geldi. Sadece bosslar hoş gözüküyor.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık