Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] Wo Long: Fallen Dynasty (2023)

Oyunu Beğendiniz mi?

• Kullanılan toplam oy
    5
Bitti. Deflect olayının Sekiro'dan aşağı kalır yanı yok. Moral sistemi olsun, yetenek çeşitliliği olsun, yanımızda dolaşan yardakçıların ayak bağı olmalarını kenara koyduğumuzda onların da kattığı farklılık gibi şeyler dövüşü bir bütün olarak harika bir seviyeye çıkartıyor lakin atmosferi, bölüm tasarımları, hikâye anlatımı ve hikâyenin kendisi yetersiz. Boss çeşitliliği harika. Kendini tekrar eden sıradan düşmanlar biraz can sıkıcı. Gizli Köy kısmının tasarımı güzel. Dövüş sistemiyle taşıyor oyun kendini. Nioh'ları oynamamıştım ama bugüne kadar oynadığım en iyi souls alternatifi bu oyun oldu.
Bende ortalarındayım. Başta mekanları sevmesemde ilerledikçe baya hoşuma gitti. Bazı kısımlarda görselliğini sevdim. Burası gibi. Ahım şahım değil ama yine de hoşuma gitti.

Bunları oyunları combatıyla oynatıyor kendini. Yoksa geri kalan her şeyi vasat seviyede. Ama combatta daha ötesini görmedim eminim bu oyunda da çıtayı arşa çıkarmışlardır
200 saat oynarsınız bunu siz. Dövüş kısmı gerçekten kaptırıp götürüyor insanı.
Bende ortalarındayım. Başta mekanları sevmesemde ilerledikçe baya hoşuma gitti. Bazı kısımlarda görselliğini sevdim. Burası gibi. Ahım şahım değil ama yine de hoşuma gitti.
Burada ejderha vardı değil mi? Görünce bir afallamıştım da uzaktan kışkışladım. :oleyo2:

200 saat oynarsınız bunu siz. Dövüş kısmı gerçekten kaptırıp götürüyor insanı.

Burada ejderha vardı değil mi? Görünce bir afallamıştım da uzaktan kışkışladım. :oleyo2:
Saçma sapan bir ejderha. Boş yere çok öldüm ona :D

Dediğin gibi düşmanlar çok tekrarlıyor kendini. Tekrarı bırak aynı düşmanlara dönüyor bir yerden sonra ve oyun bu yüzden iyice kolay hale geliyor.

Saçma sapan bir ejderha. Boş yere çok öldüm ona :D

Dediğin gibi düşmanlar çok tekrarlıyor kendini. Tekrarı bırak aynı düşmanlara dönüyor bir yerden sonra ve oyun bu yüzden iyice kolay hale geliyor.
Geçmiş boss'ların sıradan düşman olarak gözükme muhabbeti Fromsoft'un oyunlarında da var gerçi ama atmosfer, sanat tasarımı gibi konularda daha zayıf olduğundan mıdır bilmem, bunları öyle sıradan bir şekilde ortada dolanırken görmek daha bir can sıkıyor.

Geçmiş boss'ların sıradan düşman olarak gözükme muhabbeti Fromsoft'un oyunlarında da var gerçi ama atmosfer, sanat tasarımı gibi konularda daha zayıf olduğundan mıdır bilmem, bunları öyle sıradan bir şekilde ortada dolanırken görmek daha bir can sıkıyor.
Ona sadece bu maymun boss'unda denk geldim. 3 kez karşıma çıktı o kadar ama diğer düşmanların hepsi aynı. Sun Jian'ı kestim en son. Tam ortasındayım oyunun şu an.

Bir mızrak aldım. Bütün oyunu taşıyor benim için. İncik boncukla hiç uğraşmıyorum. :D

Ona sadece bu maymun boss'unda denk geldim. 3 kez karşıma çıktı o kadar ama diğer düşmanların hepsi aynı. Sun Jian'ı kestim en son. Tam ortasındayım oyunun şu an.

Bir mızrak aldım. Bütün oyunu taşıyor benim için. İncik boncukla hiç uğraşmıyorum. :D
İlerledikçe kaç tane maymun, kaç tane kuş göreceksin bakalım. :oleyo2:

Ben de mızrak kullandım ya.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık