Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] Wit Studio One Piece Remake

Çizim tarzı oturursa şirket çok sağlam. Bence her türlü güzel olur ya ..

edit: Netflix de yayınlanacak herhalde o değilde. Netflix dizisi ile animesi ile baya bir sükse yapacak. Akıllı hamleler yaptı .
Netflix bile beklemiyordu böyle başarı bence. One Piece çok popüler bir anime olsa da herkese ulaşmıyordu. Dizi yüksek ihtimal animeyi, mangayı bilmeyen çoğu kişiye de ulaştı seri. Dizi sayesinde animesine başlayanlar olmuştur net. Bu insanlara açıp manga okutamazsın ki animesi varken bulaşmazlar bile. Madem bunlar animesini izleyecek. Bari kaliteli stüdyo ile akıp giden versiyonunu yapalım demiştir Netflix.

Dizi belli bir yerde final yapar. Bu yüksek ihtimal Alabasta sonu olur. Alabasta sonrası bu seyirciyi animeyle tutabilirler.

Çok iyi haber. Wano'yla beraber animenin kalitesi dibi görmüştü. Sadece Pacing düzelse ortaya kaliteli bir iş çıkabilir. Bölüm sayısı 400 civarına iner.

Yeni müzikler de güzel olur. Ben bol ışıktan ziyade SNK'daki gibi net çizimleri daha çok seviyorum. OP'un epikliğini yansıtacak bir tarz olur inşallah.

Hiçbir şirket Toei kadar b*kt*n olamaz. Ortaya ne çıkacaksa Toei'den iyi olacağı kesin. Hele adamların referansı Aot ve Vinland Saga gibi bir seriler ise...

4-5 yıldır anime izlemiyorum bu öküzler yüzünden. Çok iyi haber. İnşallah en kısa sürede başlarlar.

Şimdi kontrol ettim, 100 bölüm kadar filler var. Bunlarla birlikte gereksiz sulandırmalar çıkar, donuk sahne geçişleri yerine daha akıcı bir yapım olursa 1000 bölüm çok rahat 800 belki de 750 bölüme kadar düşebilir.

East Blue Manga'da 100 bölüm.
Filler bölümleri saymazsak animede 50 bölüm civarında.

İlk zamanlar bu yüzden anime daha iyi geliyor. En azından 2 manga bölümünden 1 anime bölümü yapılmış.

Bakalım bunu 30-40 bölüme mi uyarlayacaklar yoksa daha kısa mı olacak.
Bana bir iki part halinde 30-40 bölüm olur gibi geliyor. Daha kısa olursa mangadan da bazı şeyler atmak durumunda kalırlar.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık