Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Wiper

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 43 68.3%
  • Sevmem

Kullanılan: 20 31.7%

• Kullanılan toplam oy
    63

Akagami No Shankusu

ellerine sağlık ama burada bir yanlışlık var sanırım.

Özellikle ait oldugu katranlarından birisi Şeytan meyve kullanıcıların gücünü çeker özelliktedir. Hatta Eneru (Kami Enel) üzerinde kullanmıştır.

burada ayaklarındaki paten benzeri şey karaosekiden yapıldığı için enele dokunmuştu yanılmıyorsam. yanlış bilgilendirme olmasın. tekrar gözden geçirirsen sevinirim.

dokunması ondan olabılır evet...
ama orda ben katranın özellıgını yazdım sadece .. izledin mi bılmıyorumda katranın ozellıgı enelın gucunu etkısız bırakacaktı onu anlatmaya calıstım . hatta dün tekrar izledim resmini cekmek ıcın. tabı nedense enele etkı etmedı kısa surede tekrar ayaklandı

güzel.Senden ir karakterin tanıtımını yapmanı istesem şeyin masira mı ne idi.Saru maymunlaşmış maymun Masira...Smoker san da yapabilr farketmez benim için

kardeş wiperde bulunan özellik herkesde olmayan bir şey var(rejekto) sayılı kişilerde çıkıyor bide bide elinde katran matran yok o sadece kairoseki idi zoronun hayaran kaldığı ender kişiden biridir
Wiper'da katran vardı.sarılı olan sağ kolunun avucunda vardı.hatta diğer darbe katranlarına göre 10 kat daha güçlüydü.adıda ret'di herhalde.kendisini kullanan kişiyede büyük zararlar veriyordu.ben böyle hatırlıyorum.hatta enel'li katranla öldürmüş,enel'in meyvesi kalbi yenediden çalıştırarak bir nevi eneli geri diriltmişti.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık