Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Wiper

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 43 68.3%
  • Sevmem

Kullanılan: 20 31.7%

• Kullanılan toplam oy
    63
Niye çok saçmaymış canım adam köpek gibi dayanıklı işte. Saçma dediğin ikiye bölünüp, Law beni iyi yapıştıramamış diye yaşayan Kin'emondur. Saçma dediğin intikam arzusuyla saldırdığın bir tayfanın önemli bir ismini öldürmek yerine, ağaca bağlamaktır.
Sadece o değil yav Pagaya bile ölmedi o yıldırıma. O da mı çok dayanıklıydı? Arada çok sıvıyor bu adam...

Sadece o değil yav Pagaya bile ölmedi o yıldırıma. O da mı çok dayanıklıydı? Arada çok sıvıyor bu adam...
Hayır onu kastetmedim ben yıldırıma dayanacak kadar güçlüydü anlamında yazmadım o yıldırımdan önce, Shura'nın ısı saldırısını omzuna alıyor ve deliniyor. Sonra normal insanı direkt öldürecek olan Red saldırısını yapıyor. Ondan sonra o yaralı haliyle kafa kafaya Luffyle kapışıyor sonra Ohm'ın köpeğinden dikkatli dağıldığı için yumruk yiyior. Ondan sonra Enel bunun kız arkadaşlarından birini keserken, koyunlardan biri kadranla arkadan vuruyor bunu. Ondan sonra Enel'in yıldırımını yiyor 2 defa. Zoro'dan o arc çok net daha dayanıklı bir karakter. Ayrıca irade olayını biliyorsun bilinci kapalı gibi ve ayakta duruyor yine de.. Burada dikkat çekmek istediğim nokta üff Enelin yıldırımını yiyor ne güçlü değil dünyaları yedikten sonra yedi onu diyorum. Ve evet o tür karakterlerin ölmeme sebebi Odanın kendi yarattığı karakterleri öldürmeyi sevmemesi zaten kaç defa söyledi köylü Eiichiro Oda. (Enele de atıyor bir defa red)

Son düzenleme:
Niye çok saçmaymış canım adam köpek gibi dayanıklı işte. Saçma dediğin ikiye bölünüp, Law beni iyi yapıştıramamış diye yaşayan Kin'emondur. Saçma dediğin intikam arzusuyla saldırdığın bir tayfanın önemli bir ismini öldürmek yerine, ağaca bağlamaktır.
Kinemonun ölmemeside saçmaydı zaten ve bence wiper gibi kurgusal karakterleri öldürmek daha akıla yatkın geliyor

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık