Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Whatsapp Kullanıcı Sözleşmesi

Tepkiniz nedir?

• Kullanılan toplam oy
    102

Silinmiş Üye

Yüksek ihtimal sözleşme iptal olacak. Ancak hala resmi açıklama gelmedi. Ayrıca ne yapsın bizim bilgileri ben evde manitayla yazışıyom.

Mesela Çin Halk Cumhuriyeti gözetim toplumu konusunda çıtayı arşa çıkardı arşa. Çin'de sanal hayat da sosyal hayat da neredeyse tamamen kontrollerinde adamların. Artık işi iyice ileri taşıyıp vatandaş puanlama sistemi gibi bir şeye geçiyorlar. Aslında onlar gibi biz de gözetiliyoruz tabi bu seviyede olmasa da daha farklı şekillerde ama hala ''Peki Zeki Müren'de bizi görecek mi?'' diyoruz. Bu seviyede olmamız bir yandan iyi bir yandan kötü. Ben illa aman baş kaldıralım demiyorum ama neyin ne olduğunu da bir bilelim yani. Büyük oyun, büyük resim, dış güçler falan boş verin bunları. Onları Mömer Telakıl, Duri Menet, Polat Alemdar falan çöze dursun. :D
Başka ama yine yakın bir konuda daha içimi döküp sitem edeyim. Bir de ben zaten insanların bana ulaşabilme imkanının bu kadar rahat, bu kadar fazla, bu kadar sınırsız ve hızlı olmasından rahatsız bir insanım. Meşgule atsan ya da çağrıyı yanıtlamasan bile meşgule atar atmaz ya tekrar tekrar arıyorlar, 600 tane mesaj yazıyorlar bazı insanlar ya da saçma sapan şeyler yapıyorlar. Bir de cevapsıza düşse neden geri aramadın diyorlar. E sen aradın? Sesli mesaj bırak, mesaj yaz, azami bir süre sonra tekrar ara falan ne bileyim yani. Niye karşı tavır alıyorsun kafanda komplolar kurup kurup arkadaş ne gerek var değil mi yani? İlla hayatımızdan mı banlayalım. Nedir bu içine düştüğünüz delilik yahu?

Son düzenleme:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık