Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] Westworld (2016-2022)

Diziyi Beğendiniz mi?

• Evet, beğendim.

Kullanılan: 4 80.0%
  • Hayır, beğenmedim.

Kullanılan: 1 20.0%

• Kullanılan toplam oy
    5
Dizi aslen aynı isimli 1973 yapımı filmin bir uyarlaması, diziden önce filmi izleyerek konuya daha fazla hakim olabilirsiniz. Dizinin ilk sezonunu Antony Hopkins ve Ed Harris taşıyor zaten. Dizi çok kötü olsaydı bile sırf bu ustaların oyunculuklarını görmek için bile izlerdim. Dizinin konusu insansı robotlarla dolu vahşi batı temalı bir eğlence parkındaki robotların bilinç kazanarak isyan etmelerini anlatıyor. Fazlasını söylemek spoiler olur. Gizem unsuru ve bilimkurgu seviyorsanız, izlemenizi önereceğim kaliteli bir yapımdır.

Son düzenleme:
Ed Harris oynadığını bilmiyordum Yul Brynner oynadığı filmi düşünürsek iyi seçim olmuş gibi tarzı uzak değil.Bu diziye nedense başlamamıştım görselliği yüzündendi herhalde.Beklesin biraz daha bitmemiş dizilerin önceki sezonları unutuyorsun arada.

Dizi çok güzeldir. Hopkins dayı ayrı güzellik katmıştır. Hele şu sahne ara ara açar izlerim
ustalığını konuşturmuştur...

İlk sezonu dizi tarihine damga vuracak cinstendi ama devamını izlemedim. Nedense devam etme isteği gelmedi. Devamı hakkında elli kere spoiler yeyip yediğim spoilerları elli kere unuttum.

İlk 2 sezon belli bir noktaya kadar idare ederdi, güzel sahneleri vardı ama dizi inanılmaz yavaş ve kopuk ilerliyor. Katlanamayıp 3. sezonda bırakmıştım.

Sen de konu açmadan unutucaz dizileri reis. Bunu da bayadır izlemiyordum.

Fallout 4

Yukarıda gördüğünüz Westworld dizisinden bir kare, robot yapımı. Bir alttaki de Fallout 4 oyunundan bir kare, enstitü'nün ürettiği sentetik insan modeli. Fallout 4 2015'te çıktı, Westworld 2016 ;)

3. sezonun setting'i pek sarmadığı için iki ya da üç bölüm sonrasında devam etmemiştim, dördüncü sezonla ilgili ilk yorumlar çok olumlu olursa arayı kapatıp yetişmeye çalışırım. Ama Anthony Hopkins'in canlandırdığı Robert Ford karakteri hem en iyi yazılmış hem de en iyi oynanmış dizi karakterlerinden biriydi kesinlikle.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık