Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] Wano'nun En İyi Dövüşü

Sizce En İyi Dövüş Hangisi?

• Kullanılan toplam oy
    91
Kaido vs luffy. Tabiki nika öncesi. Düz luffy vs kaido zaten güzel gidiyordu. Sonra snakeman vs gelecek gören ince yılan güzel sahneydi. Ardından Kaido adayı delen alevle karşılık vererek yeni bi ateş seviyesi gösterdi. Luffy king kong gun attı kaido yeni thunder baguayla karşılık verdi. Adam g4’e karşı güzel güçler gösterdi.
_____

Zoro ve sanji’nin dövüşlerini hiç beğenmedim ben. Rakipler güçlerini gösterdi sonra saçma şekilde düştüler.

Queen’in germa güçlerini doğru düzgün kullanarak iyi dövüşmesini isterdim. Tek tek gösterip sonra kız peşinde koştu. O sırada yedi komboyu düştü. Akıllı füzeler, lazerler, germa kardeşlerin güçleri falan beraber kullanıldığında güzel şeyler görebilirdik.

King de tek tek alevli tekme, dinazor saldırısı, hibrit saldırısı gösterdi. Ama onları beraber kullanamadı. Zoro kral hakisi açınca King meyvesini tamamen unuttu. Ateş kesen adama uzaktan ateş atıp düştü. Ben hibrit kanadına alev ekleyip dalmasını, yeryüzünü delen gaganın alevli halini atmasını, hibrit formda zoro’ya tam hız uçtuktan sonra vücut patlatma kullanmasını falan isterdim.

O ilk supernovaların çatıya çıkışı arcın en iyi panelleriydi bence. İyi bi başlangıç yapıldı ve zirveye oturdu. Yamato vs Kaido beklentimin çok altında kaldı. Yamato sadece bekletti. Luffy gelene kadar tutayım sonra gerisini o halletsin kafası çok sinirimi bozdu. Ben bile tatmin olamadım yani... Forum genelin aksine ben kınların savaşındaki duygu aktarımını başarılı buluyorum etkilendiğim bir savaş oldu. Özellikle o ilk kesiş ve Kikunun kolunun kopması <3 Luffynin bir milyon kere bayılması rezaleti Luffy vs Kaidoyu aşşşşşırı sıktı. Ki Luffynin kafasının bi milyon olduğu bölümlerden bahsetmiyorum bile. BM düşmeseydi Law ve Kid savaşını Wano arcı öncesini göz ardı edip beğenebilirdim de sonu :(

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık