Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Wano'daki Zoro Hakkında

Wano'da Zoro'dan bu tarz davranışlar görebilir miyiz?

• Kullanılan toplam oy
    128
Zoro zaten Luffy'den bir şey saklayamaz. Luffy hal dilinden bile anlar olayı. Bu ikisinin dostluğu çok başka. Çok çok gider birlikte ölürler :)

Zoro'dan beklemiyorum oda yapmamalı böyle bir şey. Karizman dövüşte çizilsin gücünün seviyesini gör eyvallah ama bu zamana kadar tayfanın direği olmuş bir adam yıkılmamalı. Zira öyle tahmin ediyorum ki en çok kendisine destek olunması girdaptan çıkarılması zoruna gider Zoro nun

Bugün okudum konuyu. Wano adasının Zoro'nun arc'ı olacağını ilk "samuraylar adası" diye lanse edilmesinden bu yana. Ki hatta çoğu üyenin Zoro'nun geldiği yerin bir samuray adası olmasını, Oda'nın bir samuray temalı ada işlemesinden tutun türlü türlü fikirler her zaman atıldı. Ve şimdi tasdiklenmiş bir şey oldu bu. Bence de o ada Zoro'nun arcı olacak. Geçmişini öğreneceğimiz yer olacak. Ryuuma'yı belki de nice savaşçıları. Hatta bakalım Ryuuma'nın kılıcı Zoro'nun başına iş mi açacak yoksa Saygı mı görülecek. Ama bana kalırsa Zoro en değer verdiği şeyler bile tehdit edilse. Yaşamlar onun kararlarına bırakılsa yine de tayfasına bensiz yola devam edin demez. En kötü ihtimalle bu benim savaşım siz devam edin ben size yetişirim der. O da en kötü ihtimal.

Zoro, kadar kaptanına sadık bir karakter yok asla ve asla yapmaz. açıkcası Sanji'dende beklemiyordum ama hayal kırıklığuna uğramıştım ama Zoro ile Sanji'nin ağırlığı çok farklı

Usopp olayında söylediklerini unutmayın, tükürdüğünü yalamaz zoro.
ayrıca nami ile robin'ede çok sinirlenmişti, sanjiyede bozulmuştu her ne kadar önemsiyormuş gibi görünsede

luffy'nin bazı fightlarda çok gıcık olduğu rakiplerine karşı arkadaşlarına: "siz karışmayın, onunla bire bir dövüşeceğim." dediğini çok kez görmüşüzdür. bu olayın zoro versiyonu ortaya çıkar. luffy de sağ kolu olan adama, canını emanet ettiği yoldaşına tabii ki saygı duyar ve bu sefer tüm yükü zoro'ya bırakır, luffy'den aldığı güvenle zoro deşer geçer.

not: rakip isterse kaido olsun, isterse allah olsun. (demek istediğim: hani iki taraf karşılaşırken kaptanlar vs atar, komutanlar kendi arasında vs atar diye düşünüyoruz ya, o mantık yalan olur yani. kaido zoro'dan kat be kat güçlü olsa dahi luffy zoro'ya bırakır işi.)

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık