Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Wano'da İki Yonko Düşer mi?

İki Yonkou Düşecek mi?

• Evet

Kullanılan: 28 38.9%
  • Hayır

Kullanılan: 44 61.1%

• Kullanılan toplam oy
    72
  • Anket kapatılmış .
kaidou kesin düşer ama bm yi bilemiyorum bir yandan bir arcda koca 2 yonkounun kıçı kıırık 3 velet tarafından devrilmesi saçma gibi oluyor diğer yandan 2 arcdır bm peşlerinde 3. arca uzaması bayar bence yenilirler artık yeni nesilin parlama zamanı geldi hem dünya hükümeyi shichibukaileri atacak kadar güçlendi bm ve kaidounun yenilmesi demek korsan tarafınında güçlenmesi anlamına gelir bence yenilsinler hem kaidoununda ölmesi lazım

Bunun seriyi hızlandırmakla alakası ne çok anlamadım ?. Doffy Wano'da çıkacakken uğruna koca arc ve nice bölümler gitmedi mi?

Yoksa orijinal planda Doffy dayak yedikten sonra bir de Wano'ya gidip Kaido'ya mı sığınacaktı?
Şunu bilmiyorum ama orijinal hikayede Doffy müttefik olacakmış. Seriyi hızlandırmak için Doffy'nin yerine Mom vermiş Oda. Öyle söylenmişti.

Şunu bilmiyorum ama orijinal hikayede Doffy müttefik olacakmış. Seriyi hızlandırmak için Doffy'nin yerine Mom vermiş Oda. Öyle söylenmişti.
Emin misin? Çünkü bana seriyi yavaşlatmış gibi geldi tam aksine. Senin dediğin denklemde direkt Wano'ya gidilecekti ve Doffy oradayken aradan çıkacaktı. Onun yerine Doffy'e devasa bir arc harcandı.

Gerçi Oda tam olarak ne dedi bu da önemli.

@prokiritya bizi aydınlatırsan hoş olur :D

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık