Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Wano'da İki Yonko Düşer mi?

İki Yonkou Düşecek mi?

• Evet

Kullanılan: 28 38.9%
  • Hayır

Kullanılan: 44 61.1%

• Kullanılan toplam oy
    72
  • Anket kapatılmış .
E.Oda seriyi hızlandırdığı için müttefik olacak Doffy'i Wano'dan alıp Kaido'nun müttefiğini Big Mom yaptı. Bu kadın düşmeyecekse neden böyle bir değişikliğe girsin ki? Bu kadın niye Wano'da o zaman? Hızlandırmasının sebebi bence imparator aradan çıkartmak. Kaido gibi bir yenilgisi olmaz ama düşer.

Ben bundan kaynaklı olarak " evet " diyorum
İki Yonko da düşer bütün dünya çalkalanır Marco, Kid, Law gibi isimleri kendi safına çekmiş olan Luffy Yonko olur, ödülü de Karasakalın şimdiki ödülünü ucu ucuna geçer. Ama Karasakal yerinde durmamıştır tabi Wano bitince Karasakalın çok büyük bir şey yaptığını öğreniriz ödülü 3 4 milyar olmuştur.
Bu arada konuyla ilgili fikrimi beyan edeyim.

Doflamingo teee seneler önce korsanlar kralı tahtı için büyük bir savaşın çıkacağını ima etti. Bu savaş taraflarının kim olacağını hepimiz biliyoruz. Dolayısıyla diğer taliplerin de aradan çıkması lazım bir noktada. Korsan ittifakı Kayalar eskilerini ortadan kaldırırken Teach de Shanks'in ipini çekecek. Oda seriyi kısa sürede bitirmek istiyorken bence Big Mom ile arc kötüsü olarak daha fazla uğraşmaz.
Kaido düşecek, Bm düşmekten beter olacak. Kid reis kafasını geminin önüne monte edecek.
Favori Yorumum bu asdasdasdas
Daha 1 Amiral düşmeden 2 Yonko düşüyor. Mangayı ben yazsam bu kadar üzmezdim sizi, Yonko fanı dostlar. :D
Kid ve Luffy bu ikisinin yerini alacak.
Yeni imparatorlar Kid ve Luffy, hadi Yonkocular iyisiniz Kid severim ben de iyi transfer D:
İki imparatorun yenilmesinin imkansız olduğu söylendi sürekli,demek ki bu gerçekleşecek.

Bence önemli olan nasıl gerçekleşeceği,Oda batırmasın yeter.
2 yonkou düşünce amiral lobisi.

siz bu işi biliyorsunuz. Ben bu konuya neden yazmadım acaba en başından beri iki imparator düşecek diyorum halbuki.. ya görmedim ya da aktif değildim heralde :d :utan:

Son düzenleme:
BM düşmeyecek gibiydi ama bazı olaylar sebebiyle düşeceği kesinleşti gibi. Eski çağdan kalma biri zaten, ondan sonra Katakuri hikayesi bekliyorum.
BM tayfasının hemen hemen hepsi düşmüş olacak ve o da bir noktada kapak hikayesi ya da bir noktada dahil olacaktır bir yerlerde seriye ufaktan da olsa.
Şöyle bir şey var ki Yonkouların kendine ait bölgeleri var, bu iki korsan düşerse tıpkı WB'nin bölgeleri gibi bunlar için savaş olacaktır. Yeni kişiler görecek miyiz bilmiyorum ama dengeler yine tamamen bozulacak bir noktada. Zaten Goroseiler de harekete geçti inceden, bakalım işin sonu nereye gidecek...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık