Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Wano Sonunda Zoro'nun Geleceği Seviye

Sizce hangisi ?

• Kullanılan toplam oy
    229
zoro zaten whcl sonu olan luffy yi geçmiştirde zoro da her şeyini koymuyor mu zaten
Luffy Katakuri karşısında sayamadaım bi üç beş sefer öbür tarafa gidip geldi. On saatmi yirmi saatmi ne sürdü o savaş, Zoro toplasan 10 dakika savaşmamıştır King ile. Bumu her şeyini ortaya koymak, tabi ki değil. Kaido ve Linlin'i blokladıktan sonra Kaido'yu yarıp geldi bir de buraya, bence aradaki fark öyle az buz bir şey değil. Bildiğin kek arc Luffy'i lastik niyetine çiğner şu an.

An itibariyle Amiral > Z > Sağ kol denklemini rahatlıkla yazabiliriz. Sağ kollar arasında Zoro'dan güçlü olabilecek tek isim sanırım Beckman, ihtimal dahilinde.

Sabo? Allah'ını seversen sabo şuan zoroyu görse abi der.

Zoro Wano sonunda nidai kitetsuyu alacak. Güç artışı daha da olacak arkadaşlar. Zoro şuan net sağ kol. İlk 3te olduğu kesin. Beckman, shiryu, zoro, king = katakuri benim sıralamam şuan.
Zoro sağ kol seviyesi demişsin ama gelip Sabo'dan daha güçlü olduğunu ima ediyorsun. Sabo'ya yc2 yc3 muamelesi yaparsan çok gülerim.:hhh:

Sabo'yu sağ kollardan güçsüz görebiliyorsan çok tartışmaya gerek yok.

Niye şaşırdın ki? Ateş kesme avantajı varken fazla zorlanmadan yenmeli diye konuşmamış mıydık?

ben o kadar fark yaratmasını beklemiyordum bile. Kanadına alev ekler zoro onu nötrler sandım. Nihai saldırısı saf ateş atma çıktı :D
Nihai saldırısının ateş tabanlı olması farklı bir konu. Ben de beklemezdim ama diğer yandan adamın lakabı "hellfire" yani. Speed Gonzales ne kadar hızlı diye şaşırmak gibi bir şey bu :)

King'i Katakuri'den daha güçlü yapan şeyler farklı.

Şu durumda Zoro'yu Katakuri'yle kıyaslamak abesle iştigal olur.

Zoro sağ kol seviyesi demişsin ama gelip Sabo'dan daha güçlü olduğunu ima ediyorsun. Sabo'ya yc2 yc3 muamelesi yaparsan çok gülerim.:hhh:

Sabo'yu sağ kollardan güçsüz görebiliyorsan çok tartışmaya gerek yok.
Sabo da sağ kol seviyesi. Ama yonkou sağ kollarından güçlü olduğunu düşünmüyorum. Zaten kendisi burgesi yenerek sağ kol ettiğini gösterdi. Kral hakisi olmadığı sürece zoro ile baş edemez.

Sabo da sağ kol seviyesi. Ama yonkou sağ kollarından güçlü olduğunu düşünmüyorum. Zaten kendisi burgesi yenerek sağ kol ettiğini gösterdi. Kral hakisi olmadığı sürece zoro ile baş edemez.
Burgess'i yenmedi bildiğin tek attı bu arada. Net üstünlük kurdu ona. Luffy'nin Wano'da öğrendiği haki salınımını (Yamato'nun kelepçelerini parçalarken yaptığını mesela) Dressrosa'da arenayı parçalayarak yapıyordu. Üstüne on numara bir meyve yedi. Meyveyle birlikte net sağ kol üstüdür. Seride yeri çok farklı diğer sağ kollara göre. Bir kere Luffy'nin abisi olduğu için güç anlamında tatmin edici seviyede olacaktır. Babasından nasıl beklenti varsa abisi içinde güç olarak beklenti olacaktır. Ayrıca H.haki varsa net Zoro'dan daha üstündür. Meyve uyanışı çıkarsa yine üstündür.

Valla kral hakisi yok diye bütün karakterleri gömmeye başladınız. Bu seriye meyve uyanışı diye bir unsurda geldi hatırlatırım size.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık