Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Wano Sonunda Zoro'nun Geleceği Seviye

Sizce hangisi ?

• Kullanılan toplam oy
    229
Güzel bir analiz olmuş, eline sağlık. Ancak Kata, Zoro gibi birine ters. Nasıl Cracker Luffy'ye ters bir rakip diyorsak, Kata da Zoro'ya ters. Bitirici saldırıları yerini bulamaz. Kata'yı almasına şans vermezken, King gibi bir rakibi alması daha olası mesela.
Luffy için dizayn edilmiş karakterlere karşı Zoro ne yapabilir diye düşünmek yanlış bence. Kata'nın meyvesinin yenebilir bir madde olan Mochi'den olması, Luffy'nin ise yiyerek mochi dağından kurtulması ve açlığını yatıştırması mesela. Tamamen karakterler ve güçleri üzerinden dizayn edilmiş bir dövüş bu.
yenilebilir o yüzden luffy için tasarlanmış ne demek abi :S mochi kesilebiliyor da :S zoro da keser nedir bu karşılaştırma ben anlamadım :S daha düne kadar kaptan kid in luffy gibi yemekten şişebileceğini düşünen var mıydı? fakat gördük lastik olmayan adam da yiyince şişiyormış... zoro da yer veya keser geçer nedir yani :S whole cake island yenilebilir tasarlandı çünkü luffynin ve sanjinin arcıydı falan da diyelim. biri obur biri aşçı :S sırf birbirine uyuyor diye, birbiri içine bi noktadan geçebiliyor diye yapboz parçaları birleştirilmez. o yapbozun tek olayı birleştirmek değil, birleştirince oluşan bağlam.

Yonkou sağ kolu seviyesiyle amiral seviyesi oldukça denk gibi geliyorlar bana rayleigh ve marco'yu düşününce. Karar verirken zorlandım.

4-5 dakika kullanabileceği Max gücü sağlam sağ kol eder. Luffy'de amiral seviyesine geçiş yapar yavaştan.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık