Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Wano Sonunda Zoro'nun Geleceği Seviye

Sizce hangisi ?

• Kullanılan toplam oy
    229
Cidden şaşırtıyor beni Kid. Mesela Kata, Kid'i ellerini kullanmadan sadece kafa atarak döver. Adam Shanks'ı indirmek için yanına Hawkins eziğiyle Apoo'yu alıyor. Yenebileceğine inanıyor. :hhh:
Bizim tayfada şanslı ama ha,Kara kral dan,Mihawktan eğitim almak.Novalara da nasip olsa belki onlarda Luffy-Zoro gibi olabilirlerdi.

Kid'in nasıl bir kafa yaşadığına dair fikrim yok,Big mom'ın gemilerine dalmış,sonra zor kaçmış bölgesinden.

Shanks'ın tayfası kolunu almış.

Kaido'dan bir güzel sopa yemiş.

Hala metal toplayam da Kaido'ya dalam diyor.

Üye silindi 1004

Bizim tayfada şanslı ama ha,Kara kral dan,Mihawktan eğitim almak.Novalara da nasip olsa belki onlarda Luffy-Zoro gibi olabilirlerdi.

Kid'in nasıl bir kafa yaşadığına dair fikrim yok,Big mom'ın gemilerine dalmış,sonra zor kaçmış bölgesinden.

Shanks'ın tayfası kolunu almış.

Kaido'dan bir güzel sopa yemiş.

Hala metal toplayam da Kaido'ya dalam diyor.
Eminim eğitim alabilecekleri tonla isim vardır ya. Direkt aksiyona atılmışlar ama, pek de bir şey katmamış. Luffy-Zoro iyi eğitimler aldı tabii. Ama mesela eğitim almayan Law'da girmiyor. Yeni Dünya için bekliyor.

Apoo ve Hawkins'le beraber kooperatife bile girmezdim ben. Biraz gerçekçi olsa Luffy'le beraber iş yapardı en azından icraatı var.

Eminim eğitim alabilecekleri tonla isim vardır ya. Direkt aksiyona atılmışlar ama, pek de bir şey katmamış. Luffy-Zoro iyi eğitimler aldı tabii. Ama mesela eğitim almayan Law'da girmiyor. Yeni Dünya için bekliyor.

Apoo ve Hawkins'le beraber kooperatife bile girmezdim ben. Biraz gerçekçi olsa Luffy'le beraber iş yapardı en azından icraatı var.
Law zeki adam kapağı doğru yere attı ona daha bir şey olmaz.??

Öyle deme fal bakar kooperatifte kuranın çıkıp çıkmayacağını anlardı.Daha iyisini mi bulacaksın sanki.:artiz:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 5)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık