Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Wano Sonunda Zoro'nun Geleceği Seviye

Sizce hangisi ?

• Kullanılan toplam oy
    229
Sen böyle söyleyince insan nedense büyük düşünüyor ister istemez . Oden bir Yonkou'da ( Boruda değil kaç metre yükseklikten düşse de ölmeyecek bir dayanıklılığa sahip ) yara izi bırakabiliyor . Luffy vs Kaido'da gördüğümüz kadarıyla da sağ kola yakın bir insanın bu adam karşısında hiçbir şansı yok . Yani bu adam en azından amiral olmalı diye düşünmek çokta yanlış olmaz bence . Sonra Ryuma var adamı öve öve bitiremiyorlar . Seride çok fazla sağ kol ve üstü kılıç kullanıcısı var gerek geçmişte gerekte şimdi böyle bir durumda Mihawk'ın Amiral altı çıkması bana imkansız geliyor . Mihawk'ın Katakuri kadar güçlü olması asla ama asla mantıklı gelmiyor çok saçma yani . Amiral üstüde abartı olur bence açıkcası ama ortalama bir amiral etmeli diye düşünüyorum.
Aynen oyle Wano da sonuçta Dünya 'da ve Mihawk Dünya'nın en iyi kılıç ustası. Wano da olan o kılıç ustaları illa bir sağ kol eden olur Mihawk'in bunlardan iyi olduğunu dusunursek bir amiral eder . Net yani. Biz savaş lordu diye kucumsuyoruz ,gözümüze yenik savaş lordları geliyor . Ondan durumlar böyle

Üye silindi 1004

Aynen oyle Wano da sonuçta Dünya 'da ve Mihawk Dünya'nın en iyi kılıç ustası. Wano da olan o kılıç ustaları illa bir sağ kol eden olur Mihawk'in bunlardan iyi olduğunu dusunursek bir amiral eder . Net yani. Biz savaş lordu diye kucumsuyoruz ,gözümüze yenik savaş lordları geliyor . Ondan durumlar böyle
Wano'da Mihawk'tan daha bir kılıç ustası da olabilir. Hatta gezegende olabilir. Mihawk'a denk gelmemiş olması, olmadığı anlamına gelmez. Unvana sahip olması başka bir şey. East Blue'nun en güçlü korsanı Luffy'di fakat ufacık bir adada kısılıp kaldığından kimsenin haberi yoktu. Wano'da şu an Mihawk'tan daha iyi kılıç ustası çıksa şaşırmam.

Wano'da Mihawk'tan daha bir kılıç ustası da olabilir. Hatta gezegende olabilir. Mihawk'a denk gelmemiş olması, olmadığı anlamına gelmez. Unvana sahip olması başka bir şey. East Blue'nun en güçlü korsanı Luffy'di fakat ufacık bir adada kısılıp kaldığından kimsenin haberi yoktu. Wano'da şu an Mihawk'tan daha iyi kılıç ustası çıksa şaşırmam.
Vivre card'ları ciddiye almıyorsun o zaman?

MuzluYulafEzmesi

Mihawk Wano'ya felan gitmeden unvana çökecek biri gibi gelmiyor bana ya . Şu an kendini dünyanın en güçlü kılıç ustası olarak görüyor yani . Onlar söylüyor ben kabul etmiyorum havası da yok kendi de en güçlü olduğunu düşünüyor . Wano'ya gidip oradaki en güçlü kılıç ustalarına karşı savaşmadan ve kazanmadan o unvanı taşıyacak kadar gurur yoksunu değildir diye düşünüyorum. En azından şu ana kadar gösterilen Mihawk bana bu kişilikte bir insan gibi geliyor .

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 6)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık