Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Wano Sonunda Zoro'nun Geleceği Seviye

Sizce hangisi ?

• Kullanılan toplam oy
    229
Zoro güç artışı yaşarsa Luffy'e yazık olur, garibim daha yeni Zoro'yu yakalamıştı.
Bugün yanıyor ortalık :fool:

Aman luffy’nin durumu yine böyle sonuçlanmasın da...

Zoro komutan olur bu arc ama yonko da deriz sıkıntı yok. Bu arada niye araya luffy’yi sıkıştırıyorsun ki zoro iki yonko alamaz mı demek istiyorsun?
Kıskanmasın diye ekliyoruz bak geçen senin mesajına da kutu kola Reis'i ekledim, böyle de düşünceli insanlarız hani :oleyo2:

Şimdi zaten Amiral'e yakındır. Önce King'i yenerek Amiral gücünde olur tam olarak. Kaido'yu yeni kılıcıyla kestikten sonra Filo Amirali seviyesine gelir.

MuzluYulafEzmesi

Luffy bu arc Yonkou seviyesi olamaz bence. ( Oda bile arc başı tek yiyen bir karakteri arc sonu onu tekleyen kişi ile aynı seviyeye çıkarmaz herhalde konu İmparatorlarsa öyle umuyorum ) Anca Amiral olur o yüzden Zoro ya sağ kol ya da sol kol olur diye düşünüyorum. Eşit olabileceklerini düşünen bir kesim var bende isterim ama Oda sanki arada belli bir fark tutmaya karar vermiş gibi görünüyor. Başta sol kol demiştim ama sağ kolda olabilir tam gücünü görmediğimiz için bir arc içinde nasıl bu kadar güçlendi bu diyede şaşırmayız çünkü şu an bile kaçıncı İmparator komutanı olur belirsiz .

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık