Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Wano Sonunda Zoro'nun Geleceği Seviye

Sizce hangisi ?

• Kullanılan toplam oy
    229
Vurgulandı.
İkisi denk dövüştü.
Gökyüzü adasında ikisi de wiper ile eşit dövüştü.
İkisi de belamyden ölümüne dayak yiyip ayakta kaldı. Size göre Zoro o dayağı yese luffy gibi ayağa kalkamazdı herhalde.
Seride neden o kaptan değil diyerek gücüne kaptan olabilecek gibi vurgu yapıldı.
Yapılmadı ama sen öyle diyorsan öyle olsun. Usopp da Sanji kadar güçlü zaten.

Zoro H. Haki açacak kesin. Ne anlama geliyor bu? Hiçbir şey. Örneğim hazır zaten.

Zoro ile Luffy'nin yakın güçte olduğu hiç vurgulanmadı. Malum dövüşü kastediyorsan da örneğim hazır.
Örnekleri alalım. H. hakinin hiçbir anlama gelmeme durumu olabilir ama bunu kullananlara verilen tepkiler ortada. Her kullanan tepeye çıkamıyor orası kesin. Hem dövüşü kastediyorum hem de denk bir imaj çizilmişti uzun bir süre. Zoro'nun Luffy'yle ilişkisi diğer tayfa üyelerinin Luffy'yle ilişkisine benzemiyordu. Zoro kaç kere Luffy'ye onu öldüreceğini söyledi. Bu ne kadar ağırlık taşır orası meşhul ama bu tarzda Luffy'yle bir tek Zoro konuşabildi hep. Karşılık verir tarzda yani.

Örnekleri alalım. H. hakinin hiçbir anlama gelmeme durumu olabilir ama bunu kullananlara verilen tepkiler ortada. Her kullanan tepeye çıkamıyor orası kesin. Hem dövüşü kastediyorum hem de denk bir imaj çizilmişti uzun bir süre. Zoro'nun Luffy'yle ilişkisi diğer tayfa üyelerinin Luffy'yle ilişkisine benzemiyordu. Zoro kaç kere Luffy'ye onu öldüreceğini söyledi. Bu ne kadar ağırlık taşır orası meşhul ama bu tarzda Luffy'yle bir tek Zoro konuşabildi hep. Karşılık verir tarzda yani.
Öldürmesi komediydi.

Usopp bile yaralı halde Luffy'yi ne kadar zorladı. Yaralı diyorum bak, Usopp diyorum. Luffy'nin dövüşleri böyle. Bak mesela Usopp Zoro'ya meydan okusaydı Zoro keser geçerdi. Sanji'ye meydan okusaydı Sanji tekmeyi basar giderdi. Onlarında dövüşleri böyle.

Ve şu tepedeki dövüşde keza öyle. Luffy'nin sonrasında kikir kikir güldüğü bir vsyi ancak Zoro fanları ciddiye alır. Ben o dövüşü izlediğimde aklıma bile gelmemişti bunlar sonra foruma üye oldum baktım millet neler neler diyor. :/

Luffy azimdir, Zoro karizma. İkisinde de bu ikisinden vardır ama karakteri görünce hissedeceğin farklıdır.

Luffy'yi özetleyen sahnelerden birisi şudur benim için:
Yani ölebilirim, zorlanabilirim, acı çekebilirim ama vazgeçmem. Asla ama asla vazgeçmem.

Zoro ise daha karizmadır. Keser geçerim, benim karşıma niye çıktın, anında parçala ve bitir.

Kişisel zevklerine göre bir karakteri diğerine göre daha çok sevebilirsin.

Zoro'nun iradesine yapılabilecek en büyük hakaret Zoro 'nun kendisine yakın güçte ya da denk, iradesi tamamen ama tamamen aynı birisine biat edebileceğini, ondan emir alabileceğini söylemektir.

Hordy de Luffye tek attı o zaman.Bir ısırığa bayıldı,japon balığı bizim salağa kan verdide kurtardı.
Luffy Hordy'nin ısırığı ile çok kan kaybetmiyor ki. Luffy Noah'ı( Ada boyutunda) yarısına kadar parçaların yarasını açtığı için kan çok kaybediyor.

Ama Zoro Kamazo yüzünden çok açıktı bayıldı diyorsan başka.:D

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık