Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Wano Sonunda Tayfaya Katılacak Kişiler-Ordular-Silahlar

Kim ve Neler Katılır-Kullanılır?

• King

Kullanılan: 1 2.6%
  • Queen

• Jack

Kullanılan: 0 0.0%
  • Who's Who

• X Drake

Kullanılan: 12 30.8%
  • Black Maria

Kullanılan: 3 7.7%
  • Sasaki

Kullanılan: 0 0.0%
  • Ulti-Page One

Kullanılan: 4 10.3%
  • Shinuchi (Hawkins,Apoo ve Diğer Elitler)

Kullanılan: 2 5.1%
  • Numbers

Kullanılan: 2 5.1%
  • Canavar Korsanları Ordusu

• Samuraylar-Minkler-Yamato

Kullanılan: 26 66.7%
  • Beyazsakal Korsanları

Kullanılan: 14 35.9%
  • Tayfa o silahları,sanayileri ve gemileri kullanmaz,Wano'da bırakırlar.

Kullanılan: 13 33.3%
  • Tayfa bütün o silahları,sanayileri ve gemileri kullanır ve kendini geliştirir.

Kullanılan: 9 23.1%

• Kullanılan toplam oy
    39
Hayır canım yanlış anladın senin gönderdiğin resim (OP dışından biliyorum) japonyada shogun resmi e shogun Orochi olduğuna göre ve Orochinin ölmediğini düşünenler olduğuna göre Orochi tayfaya katılacak dedin sandım
Reis gönderdiğim resim baya OP içinden ama sen bilirsin. :D

Hayır canım yanlış anladın senin gönderdiğin resim (OP dışından biliyorum) japonyada shogun resmi e shogun Orochi olduğuna göre ve Orochinin ölmediğini düşünenler olduğuna göre Orochi tayfaya katılacak dedin sandım
resimdeki kikunojo. öte yandan shogun resmi de değil. japonyada samuraylar bu zırhları giyip bu tüm yüzü kaplayan maskelerle savaşmışlar. bugün müzelerde sergileniyor bunlar hatta.

diğer konuya gelince, gerçekten orochi ölmemiş olabilir diyorlar. hidra kesilen başların yerine iki yeni baş çıkaran bir yaratıktı mitolojide. herkülün 12 görevinden biri de onu yenmekti ve başını kestikten sonra ateşle dağlayarak yendi onu. bu da bana onunla kin'emon'un tekrar karşı karşıya geleceğini düşündürüyor

resimdeki kikunojo. öte yandan shogun resmi de değil. japonyada samuraylar bu zırhları giyip bu tüm yüzü kaplayan maskelerle savaşmışlar. bugün müzelerde sergileniyor bunlar hatta.

diğer konuya gelince, gerçekten orochi ölmemiş olabilir diyorlar. hidra kesilen başların yerine iki yeni baş çıkaran bir yaratıktı mitolojide. herkülün 12 görevinden biri de onu yenmekti ve başını kestikten sonra ateşle dağlayarak yendi onu. bu da bana onunla kin'emon'un tekrar karşı karşıya geleceğini düşündürüyor
Bu Shogun kıyafeti diye aklımda kalmış
Hidra olayını biliyorum zaten şimşek hırsızı filminden aklımda kalmış zaten burda benden önce yazanı görmedim ben bir yere yazmıştım

Ne yani şimdi büyük bir savaş çıksa wanodan Luffy ye destek gelmeyecek mi bende tayfaya kimse katılmaz diyorum (Yamato katılır belki) yukarıda yazan isimler tayfaya katılacak diyen arkadaşın psikolojisine baktırmak lazım o ayrı @Amiral Sakazuki alınmak yok kardeşim
sanırım tayfa doğru kelime olmadı.Hasır Şapka Filosu demek istemiştim aslında.Burada beim hatam var sanırım.Düzelteceğim

Şuan tayfanın yanında olanlar gelecekte müttefik olarak bulunabilirler.Geriye kalanlardan kalıcı olarak katılma ihtimali olan tek isim Yamato.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık