Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Wano Bölüm Yıldızları (1057)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Luffy ve adamı Zoro'nun fanlarının da aynı Luffy gibi başkalarının mutluluğunu kıskanması... Luffy, Kid ve tayfası mutlu görünüyor diye sinirden kabarıyordu, burada Kid iki oy aldı diye anti fanlar da köpürdü. Yazık.

Kid'in puan aldığı ve ilk üçe girdiği bölümlerden sahneler.
Yani Kid'in bu sahneleriyle birinciliği bile sırıtmayacakken ilk üçe girmesini hazımsızlıkla karşılayan arkadaşlar(hakkı yenmiş bir Kid var). Kid sizin sevdiğiniz karakterler gibi beleşten oylarla puan almaz, raad olun.

Luffy ve adamı Zoro'nun fanlarının da aynı Luffy gibi başkalarını kısmanması... Kid ve tayfası mutlu görünüyor diye sinirden kabarıyordu, burada Kid iki oy aldı diye anti fanlar da köpürdü. Yazık.

Yani Kid'in bu sahneleriyle birinciliği bile sırıtmayacakken ilk üçe girmesini hazımsızlıkla karşılayan arkadaşlar(hakkı yenmiş bir Kid var). Kid sizin sevdiğiniz karakterler gibi beleşten oylarla puan almaz, raad olun.
Yanlız bunlar başka bölümden. Kid benim en sevdiğim Nova haterlıkla suçlayıp komik duruyorsun Momo'dan nefret ediyorum ilk üçe girmesine çok sevindim mesela :) Haterlık falan geçiniz.

Luffy ve adamı Zoro'nun fanlarının da aynı Luffy gibi başkalarının mutluluğunu kısmanması... Luffy, Kid ve tayfası mutlu görünüyor diye sinirden kabarıyordu, burada Kid iki oy aldı diye anti fanlar da köpürdü. Yazık.

Kidd Apoo'ya attığı yumrukla 2 puan almayı hak ediyor. Onun dışında yaptığı bir şey yok.
Bu attığın sayfalar da hepsi iki bölümden zaten. Yolladığın 4. Sayfada Apoo şov yapıyor. Kid sadece dayak yemiş :D

Yanlız bunlar başka bölümden. Kid benim en sevdiğim Nova haterlıkla suçlayıp komik duruyorsun Momo'dan nefret ediyorum ilk üçe girmesine çok sevindim mesela :) Haterlık falan geçiniz.
Zaten iki bölümde puan aldı, o aldığı bölümlerin sahnelerini attım. Başka bölümden puan aldı da biz mi bilmiyoruz?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık