Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Wano Bölüm Yıldızları (1057)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Momonosuke biraz daha "Ben halledebilirim" tarzında kendisinden beklenmedik harekette bulununca asıl önplana çıkan o gibi geldi. Kin'emon da liderlik gibi bir etkisini gördük ama onun önplana çıkışı günümüz bölümlerinde olacağa benziyor.

Jinbei
Reisin girişi çok iyiydi. Kendini tanıtması biraz gereksizdi çünkü zaten yeni dünya da adamı bilmeyen yok. :cool:
Bir de gemiyi batırdığı sahneyi görünce aklıma bu sahne.

Geçen bölüm shishilian 1. Olması gerekirken ilk üçe bile girmedi tatım kaçtı vallaha :( karakterin puan alabileceği çok bölüm yok zaten. Kid hasır şapkaları geçin dediği, Raizo iki komik hareket yaptığı için 2. Olmuş. Lawın bir mantığı var en azından :/

Geçen bölüm shishilian 1. Olması gerekirken ilk üçe bile girmedi tatım kaçtı vallaha :( karakterin puan alabileceği çok bölüm yok zaten.
Luffy "hepinizin içinden geçeceğim" dediğinde bazı arkadaşlar "çok güzel konuştu, bölümün yıldızı Luffy , daha ne yapsın bu adam" falan demişlerdi ve o bölüm Luffy bayağı iyi oy almıştı. Bu bölümde Shishilian "büyük savaşta Minkleri yöneten kişi ben olacağım " diyor adama oy verilmemiş.
Dostum Shishlian iyi konuştu, evet ama o bölümde öne çıkan biri değildi. Sadece bir kere iyi konuşmayla öne çıkmaz biri. O dediğin Luffy bölümünde de ben Luffy'e oy vermedim. Gerçi bu söz biraz adamı öne çıkarıyor olabilir. Hem diyen kişi Luffy hem de bahsettiği kişiler iki yonkou hem de ifade ediş tarzı çok orjinaldı. Yani bir sözü kimin söylediği ve nasıl söylediği de ona kıymet katar. Ama genede ben ona oy vermemiştim. Neyse geçen bölümde bence millet oylamayı trolledi yani Raizo ne alaka abi.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık