Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Wano Bölüm Yıldızları (1057)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
12 yıldır One Piece izliyorum. Korsanlar tarafından güç bu dünyada ulaşılması hedeflenen tek amaçtı. Güçlü olmak içinse tayfa azımdı, haki lazımdı, racon lazımdı. Biz bunu tek gerçek olarak izledik, kabul ettik.

Derken bir adam çıktı geldi, Buggy D. Clown! Alemdeki bütün raconları alt üst etti. Makamı mevkiyi elinin tersiyle itti, o ittikçe makamı mevkisi arttı. Şan, şöhret, tayfa, haki, hepsini elinin tersiyle itti, o ittikçe şanı yürüdü, şöhreti arttı, alem tayfa oldu oluk oluk aktı. Ben önceleri dedim ki diğerlerinden farklı, akıllı adam, taktiği usulü bu. Sonra gördüm yok, hakinin pul kadar değeri yok. Tayfanın, gücün hiç önemi yok..

Bize baba geçinenlerin aslında birer zavallı olduklarını gösterdiğin ve korsanlığın kitabını yeniden yazdığın için sana teşekkür ederiz büyük korsan Buggy D. Clown!

Bütün herkesi oylamada Buggy samaya oy vermeye davet ediyorum.

Tipi düzgün olsaydı amirallerden nefret etmeme rağmen Aramaki'ye verirdim. Ama bu tiple bölüm yıldızı falan olunmaz. :(

Oyum Morgan a. Dunya hükümeti ve denizciler ile top gibi oynadi ve ortalığı birbirine katti.

Yeni amiralin etkisi Morgan dan sonra gelir bence. Daha kisitli bir etki yarattigini düşünüyorum.

Morgans ve Aramaki arasında kalmıştım meslek birliği ve yaptıklarının sonucunun daha çok yankı toplayacağı için Morgans'a oy verdim.

12 yıldır One Piece izliyorum. Korsanlar tarafından güç bu dünyada ulaşılması hedeflenen tek amaçtı. Güçlü olmak içinse tayfa azımdı, haki lazımdı, racon lazımdı. Biz bunu tek gerçek olarak izledik, kabul ettik.

Derken bir adam çıktı geldi, Buggy D. Clown! Alemdeki bütün raconları alt üst etti. Makamı mevkiyi elinin tersiyle itti, o ittikçe makamı mevkisi arttı. Şan, şöhret, tayfa, haki, hepsini elinin tersiyle itti, o ittikçe şanı yürüdü, şöhreti arttı, alem tayfa oldu oluk oluk aktı. Ben önceleri dedim ki diğerlerinden farklı, akıllı adam, taktiği usulü bu. Sonra gördüm yok, hakinin pul kadar değeri yok. Tayfanın, gücün hiç önemi yok..

Bize baba geçinenlerin aslında birer zavallı olduklarını gösterdiğin ve korsanlığın kitabını yeniden yazdığın için sana teşekkür ederiz büyük korsan Buggy D. Clown!

Bütün herkesi oylamada Buggy samaya oy vermeye davet ediyorum.

İşte gerçek bir buggysever bir Buggy fan olarak eklemek istediğim bu adamın racon verdiği kişilere diğerleri eğiliyorsa hala bu adamın seviyesinde değildir. Buggy sama burada açılan her içecek senin şerefine kalkar reis

Aramaki'ye nasil o kadar oy cikar ya :/ Korsanfan yanlis yönelndiriliyor :D Buggy bile bence daha evladir :(

Ayrica bence bölümün yildizi her zamanki gibi tabiki de Morgans...

Morgans nasil bir kral ya? Adamin elinde dunyanin ana haberlesme kaynagi var ve ne isterse onu yaziyor, kimseye eyvallahi yok. Hatta gorunen o ki Joy Boy hakkinda da az cok bilgisi var ve o fotografi yayinlayacak kadar da korkusuz. Adamin yeralti lordu statusu de var, WG icinde ajanlari da var, her masada buyuk oynuyor adam.

Aramaki'ye nasil o kadar oy cikar ya :/ Korsanfan yanlis yönelndiriliyor :D Buggy bile bence daha evladir :(

Ayrica bence bölümün yildizi her zamanki gibi tabiki de Morgans...
Geçen bölüm silüetine oy attılar bu hafta oy atmadan olur mu çok ayıp.Morgans gibi kral varken kimlere oy atılıyor işte yapacak bişey yok :bilmem:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık