Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Wano Bölüm Yıldızları (1057)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üye silindi 7459

3 kere 3. olmuş sadece :/. Zoro ve Luffy'e nereden geldik yine, Oden ve Sanji'yi konuşmuyor muyduk :d? Demek istediğim "3. oluyor diye memnun mu olmak lazım?" Üçüncülük ve memnuniyetin arasındaki eşitliği nasıl sağladın :d?
Olm neyden bahsediyon la, nasıl 3 kere 3. olmuş? ben sadece Tüm Wano bölümlerinde Smoker'ın yaptığı sisteme göre sıralamada 3. kişi olduğunu söyledim. Konunun başında görebilirsin zaten.
Zoro ve Luffy'e takılma X ve Y kişisine göre değerlendir yorumumu. Sanji 988'de bi gözüktü sonra 996'da Black Maria'da gözüktü sonra 1005'te gözüktü sonra 1015'te gözüktü. :D Oden'e flashback çizildi arkadaşım, Sanji için öyle bir durum olmadı. Bi zahmet flashback zamanında da sıralamaya girsin. Bu WCI'da Sanji'nin bölüm yıldızı oylamasında ilk 3'e girmemesi gibi bir şey yani xd Oden'in Wano'da aldığı feat ile Sanji'nin aldığı feat denk olmamasına rağmen Sanji 3. oluyor. Bu demek oluyor ki Wano sezonunun başından beri bizim gözden kaçırdığımız, hatırlamadığımız noktalarda Sanji iyi işler başarmış
Bizim şu an memnun olmayan arkadaşlara diyorum ki ben bakın, Wano başından beri o kadar memnun olmadığımız Sanji bile Wano sezonunun genel sıralamasında 3. olmuş. Memnun olsak neler olacakmış demek istedim ama nasıl anladın ve bunu nasıl kendi çapında süzgeçten geçirdin anlayamadım valla şlfksadfşlskadşfslksaşl

Aynısını quenn için de söylersin heralde
Queen için söyleyecek söz yok adam bir Yonkou'nun sol kolu ve ödülü ortada. Karşısında iki yıllık korsanlık geçmişi olan Sanji var ve gördüğümüz kadarıyla da gayet başa baş mücadele verdi bölümün yıldızı net Sanji'dir. Sanji gibi bir yiğit dururken Ne idüğü belirsiz sir sürüngene oy verecek değilim.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık