Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Wano Bölüm Yıldızları (1057)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
1- 5K adamın yapamayacağı işi sen kalk tek başına yap bide dayak Yemene rağmen köpeğinin o halde görmeme rağmen,9-10 yaşında olmana rağmen valla senin yaptığın işi tayfadaki çoğu kişinin 1000 bölüm yaptığı işten fazladır. Helal olsun sana abisinin gülü o-tama ?
2- sanji ile ilgili çok konuşmaya gerek yok yaptığı iş ve yapacağı iş belli :cool:
3- Lawın tayfası savaşın anahtarını tutuyor şuan onlarında bir helali var. :alkis:

Deneyip başarısız olan biri ankete koyulduysa tarafımıza artı sağlayan adam da koyulabilirdi.Sen bilirsin tabi benim için çok önemli değil,sadece söylüyorum.
Önceden bölümde görünen her karakteri koyuyordum, gereksiz kalabalık oluyordu. Şimdi sadece dikkatimi çekenleri koyuyorum. Anketteki isimleri beğenmeyenler oy vermeyebilirler.

Sanji yine bir vuruşla aslında savaşın seyrini bir kez daha değiştirdi.Eğer Queen'in saldırısı O-Tama'ya gelseydi. Gifters'ler ve Shinuchi'ler geri eski hallerine dönecekti ve bizimkiler için savaş bitecekti. Bölümün yıldızı Sanji'dir. Normalde O-Tama'nın emriyle bütün Onigashima'da savaşın seyri bizimkilerin safına dönmeye başladı ve bu bölümde en fazla işi yapan kişi Tama olarak gözüksede Sanji'nin tekmesi Tama'yı ve bütün ittifakı kurtardı.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık