Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Wano Arkı Sonunda Tayfanın Ödülleri Ne Olur?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
İşte Stussy bu mevzuda muhtemelen sessiz kaldı. Belli konularda Morgans çok etkili bir eleman.
Wano'da görüyoruz ki korsanlar bile Morgans'a haber satıyor. Wano ile ilgili haberleri yine denizcilerden önce öğrenebilir. ''Yeni korsan kral Kaido'yu devirdi'' manşetini yapıştırdığı zaman tüm dünyayı sarsabilir. Halkın daha fazla galeyana gelmemesi için ödülü bunla orantılı olarak daha yüksek tutarlar. Bence de Luffy ödülünü hak etti ancak haberlerin etkisi var.
Yani halk konusunda dediği gibi o konuda sana katılıyorum, bu arcta zaten Luffynin yenmesi onu şuanki yonkoular arasında bile One pieceye en yakın kişi yapıyor, WB bile luffy kadar one pieceye yakın değildi. Bu luffyi wano sonunda en tehlikeli korsankral adayı yapıyor ödülünün 2-4 arasında olması bana mantıklı gelmiyor yada birinin boşu boşuna onu şişirmesi, çünkü zaten olaylara baktığımızda luffynin ödülü korsanlar arasında en yüksek olmalı.

Dnsde 3.5 üstünü ben alıyorum kendine güveninden Dns böyle seçti ben de kendime güvenimden 4 diyorum babacım. 4 üstü ben kazanırım. 3,999da bile sen alırsın.
@Mr.Bushido her türlü kazandık kanka. Ben kaybetsem bile sen alırsın bu döğüşü fsfsfsfs.
İkimiz de kaybedersek forum tarihinin en büyük iddia fiyaskolarından birine adımızı yazdırırız ehuhehu

İşte Stussy bu mevzuda muhtemelen sessiz kaldı. Belli konularda Morgans çok etkili bir eleman.
Wano'da görüyoruz ki korsanlar bile Morgans'a haber satıyor. Wano ile ilgili haberleri yine denizcilerden önce öğrenebilir. ''Yeni korsan kral Kaido'yu devirdi'' manşetini yapıştırdığı zaman tüm dünyayı sarsabilir. Halkın daha fazla galeyana gelmemesi için ödülü bunla orantılı olarak daha yüksek tutarlar. Bence de Luffy ödülünü hak etti ancak haberlerin etkisi var.
Bunların yanında aslında Luffy'nin bilinmeyen ödülleri de var ama biz biliyoruz bu adamları yendiğini Enel(500m,Skypiea) ve Moriah(320m, üstü kapatıldı) olayından aldığı ödül koca bir sıfır mesela biz bunlara sayabiliriz bu ödülü mesela :D

@Mr.Bushido her türlü kazandık kanka. Ben kaybetsem bile sen alırsın bu döğüşü fsfsfsfs.
İkimiz de kaybedersek forum tarihinin en büyük iddia fiyaskolarından birine adımızı yazdırırız ehuhehu
Lee kendine çok güvendi bakalım ne olacak kanka :D

Valla öyle… bir de arc sonu. Ağız tadıyla Zoro övemezsek kafayı yeriz ksksms

Kanıtlamak farklı şüphelenmek farklı. Luffy'nin oraya girmesi neredeyse imkansızdı. Shakky bile mantık yürütüp Hancock Luffy'ye yardım etmiştir diye bu sonuca ulaşıyor ve Rayleigh o şekilde Luffy'yi buluyor, hükümet Shakky kadar düşünemeyecek kadar aptal olamaz. Bir sürü Cipher Pol'a kadar bunu düşünebilecek adam var.

Mutlaka Doflamingo ve Crocodile hakkında da şüphelendiler ama kanıtlayamadıktan sonra atamazlardı. Bunun muhabbeti de geçecektir Hancock yakalanırsa, ''sen Luffy'yi içeri sokmuştun dimi'' tarzında.
Bu dediğin olayın olma ihtimalinin olmadığı zaten çok önceden layleigh tarafından söyleniyor, kendisi kadınlar adasında luffynin güvende olduğunu kimsenin böyle saçma bir düşünce ile hareket etmeyeceğini söylüyor. Kaldı ki 2 yıl boyunca bu olayın üzerinin kapatılıp şuan açılması hiç mantıklı değil eğer bu olayı biliyor olsaydılar her türlü luffy için kadınlar adasına gelirlerdi.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık