Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Wano Arkı Sonunda Tayfanın Ödülleri Ne Olur?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
luffy için 2. 4milyar civarı bekliyorum muhtemelen dünya hükümetinin ponelerden haberi var ve arc sonu luffy en yakın kişi olacak belki dahada fazla ödül olabilir. zorunun minumum 920 milyondan başlayacağını maksimumda 1. 4 milyar olacağını tahmin ediyorum sanjinin ödülüde absürt bir küsüratta kalabilir oda yine troller diye düşünüyorum robin içinde absürt bir ödül gelebilir bir anda sonuçta 1 pone sonra laugh tale e götürecek olan o denizciler için dahada önem kazanacaktır.

Hala daha sen dahil benim kadar bonkör davranan yok ama :D

Kimse şuan bu duruma inanamıyor.
O zaman Wano sonunda görecekler nasıl olsa biraz daha sabredelim. One Piece serisinde Luffy'nin yaptığını yapabilen başka kimse yok. Daha sağ kol seviyeyle aşık atacak bir durumdan en güçlü İki imparatorla kapışacak duruma geldi. Burada devirdikleri kişi Shanks değil. Yani Shanks gibi vücudu hasar alan birini devirmiyorlar. Neredeyse hayatları boyunca vücutları hasar nedir bilmeyen iki İmparatoru alaşağı edecekler.

En kötü nesil jenerasyonu bu arc sonunda denizcilerin çekineceği bir nesil olacak.

Sanji’nin odulu tamamen rakibine bagli.
Daifuku/Snack’i yenerse 660m civari
Perospero’yu yenerse 900m civari
Queen’i yenerse 1.5b civari
King’i yenerse 1.77b diye tahmin ediyorum.
Tayfadakilere kafadan gelecek +200m’yi unutmayin. Doflamingo’nun tayfasina karsi savastiklari icin butun tayfa uyelerine +50m eklenmisti, burada konu Yonko’lar oldugu icin +200m garanti diye dusunuyorum.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 10)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık