Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Wano Arkı Güç Seviyeleri

Luffy'nin Kizaru seviyelerinde olduğunu düşünüyorum nerdeyse yonko yani. Bm rezil bir karakter olsa da yine de teke tekte Luffy'e kaybedeceğini düşünmüyorum. Bir tık filan güçlüdür ama.

Kaidou
Big Mom
Luffy
Law
Zoro-Yamato
Kid-Marco-King
Sanji

Kid mangakanın gösterdiği kadarıyla bir üstte de yer alabilir. Ama o his bana geçmedi.

Pp'de ki adamın sınırını harbiden merak ediyorum.
Meyve gücünün olacağını düşünüyorum ben. O yüzden hala tam gücünü göremedik gibi geliyor. Parmak atarak gitmez bir yerden sonra. Güçlerini de hep vurgu yapıldı arc içinde. Beklentim yc3'ten üzeri şu an.

Cipher Pol'a 2 yıl sonrası hala yatırım yapmaya başlayınca bu adamlardan beklentim arttı ama işte Oda'yı biliyorsun... Her an birilerine yedirebilir bunları Wano'da. :(

Meyve gücünün olacağını düşünüyorum ben. O yüzden hala tam gücünü göremedik gibi geliyor. Parmak atarak gitmez bir yerden sonra. Güçlerini de hep vurgu yapıldı arc içinde. Beklentim yc3'ten üzeri şu an.

Cipher Pol'a 2 yıl sonrası hala yatırım yapmaya başlayınca bu adamlardan beklentim arttı ama işte Oda'yı biliyorsun... Her an birilerine yedirebilir bunları Wano'da. :(
Şöyle kaliteli tasarlanmış birinde kral haki çıkmazsa yazık olur bence.

PPndeki adamdan Rokougan bekliyorum.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık