Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Geyik] Wano Arc Genel Öngörü Kapışması

Reis bunu devam ettirmeyebilirim, kendini banlatanlar ya da sorulara cevap vermeyenler oluyor. Sanmıyorum ki onlar sonradan cezayı kabullensin yani başladığımız sayıda kalamayacağız. Bu soruları tek tek kim ne diyo not et, sonra puanlarını ayır uğraştırıcı iş zaten. Boşuna kendimi yormuş olacağım.
Reis yorucuysa salıp salmamak sana kalmış ama yarışmaya cezayı bilerek girdi herkes. Cezayı kabul etmeme gibi bir saçmalık olamaz yani.

Reis yorucuysa salıp salmamak sana kalmış ama yarışmaya cezayı bilerek girdi herkes. Cezayı kabul etmeme gibi bir saçmalık olamaz yani.
Kendini banlatan adam 3 4 ay sonra gelse ceza çeker mi sence? Bence çekmez. Ha bu avatar mevzusu, sana bana koymaz gülüp geçeriz belki ama başkası gocunabilir. Ya da adam ben okumamıştım konuyu falan diye bahane üretir. Şimdi mesela bir hafta cevap yazmadı adam unuttu falan yine kabul etmez cezayı. Ben biliyorum da konuşuyorum önceden önlem alıyorum.

Kendini banlatan adam 3 4 ay sonra gelse ceza çeker mi sence? Bence çekmez. Ha bu avatar mevzusu, sana bana koymaz gülüp geçeriz belki ama başkası gocunabilir. Ya da adam ben okumamıştım konuyu falan diye bahane üretir. Şimdi mesela bir hafta cevap yazmadı adam unuttu falan yine kabul etmez cezayı. Ben biliyorum da konuşuyorum önceden önlem alıyorum.
basit bir avatar cezasında bile mırın kırın edebilecek tıynettekileri tanımış olur forum:d bence yapıştır gelsin. acıma kimseye.

Kendini banlayan adamı sayma 20/20 böldüysen 20 kişi kazanır 19'u ceza çeker bu kadar basit. Konuyu okumamak kendi hatası konu okumadan yorum atmasaymış. Bahane üretirse sözünü tutmadı diye adı çıkar sorun yok.

Hayır diyenler tutturdu. Whos Who daha kesin düştü mü belli değil, bir ihtimal düştüyse Whocular tutturdu. Bu taktirde waay 5te 5 yapmış. 3 kişi Whos Who demiş. Bir kişi kapakta p1 ve ulti demiş sonra reiju diye değiştirmiş.

basit bir avatar cezasında bile mırın kırın edebilecek tıynettekileri tanımış olur forum:d bence yapıştır gelsin. acıma kimseye.
Kendini banlayan adamı sayma 20/20 böldüysen 20 kişi kazanır 19'u ceza çeker bu kadar basit. Konuyu okumamak kendi hatası konu okumadan yorum atmasaymış. Bahane üretirse sözünü tutmadı diye adı çıkar sorun yok.
Siyah Ateş söyleyince haftalık mevzusu daha mantıklı geldi. Bu konseptte insanlar sonradan katılmaya çekiniyor bir de insanları esir etmemiş oluruz konuya. Sıkılırsa salar. Genel puan hala duracak ama cezalar haftalık puanlara göre o hafta katılanlara özel olsun daha iyi olur gibi geldi. 4 - 5 gün avatar kullandırma gibi.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık