Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Geyik] Wano Arc Genel Öngörü Kapışması

- düşmez konuşma faslı olur.
- gözükmez
- ulaşır insanlar bakıp korkar.
- düşmez
- kalkmaz
- son panelde gözükür ( geminin içinde)
- görmeyiz ancak silüetini görür gibi oluruz. ( hemen ardından sanji sahnesine geçilir.)
Meyve formuna geçtiğini görmemiz yeterli görmüş sayılmamız için o yüzden son cevabı görürüz olarak aldım. Yani silüet olsa da sadece diş pençe falan olsa da olur.

Düşmez. Fb girdiği bir bölüm olur ve son sayfada yine birbirlerine atar yaparlar.
Gözükmez.
Ulaşmaz.
Düşmez.
Kalkmaz.
Gözükür.
Eğer meyvesi varsa görürüz.

Ben Yarı fb odaklı bir bölüm olacağını düşündüğüm için bunların çoğu olmayacak gibi.

Silinmiş Üye

-Düşmez
-Gözükür
-Ulaşır
-Düşmez
-Kalkmaz
-Gözükür
-Gözükür

Moderatör tarafında düzenlendi:
Kim kime ceza verecek bu sistemi nasıl kurdun?
Kazanan yarım kaybeden yarıma vercekmiş. Öncelik ilk sıralardakilere verilcekmiş.

Önce birinci olan kaybedenlerden istediğini seçip ceza verecek.
Sonra ikinci kalan kaybedenlerden seçip ona ceza verecek
Sonra üçüncü... Diye gidecek

Mesela 40 kişi katıldıysa 20.olup sınırda kazanan kişi de artık nasibine kim kaldıysa ona ceza vermiş olacak.

Kazanan yarım kaybeden yarıma vercekmiş. Öncelik ilk sıralardakilere verilcekmiş.

Mesela 40 kişi katıldıysa 20.olup sınırda kazanan kişi de artık nasibine kim kaldıysa ona ceza vermiş olacak.
Buna ek olarak eşit puan senaryosu kurdum mesela 40 kişi toplam ama yarışma sonunda 18. 19. 20. 21. falan eşit puanda kaldı. O zaman 17 kişi kazanmış 23 kişi kaybetmiş olacak.

Onu anladım da mesela ben kazanan 20 kişinin içerisindeyim diyelim. İstediğim kişiye ceza kesebilecek miyim?

@Montana

Bu arada şöyle bir sorun da vaf ama, bence bir zaman sınırı olmalı. Bir ay gibi misal. Yani diyelim adam sonsuza kadar falancayı(ipucu vermem :ehe:) yap dedi. Bu fazla ağır olabilir.

Onu anladım da mesela ben kazanan 20 kişinin içerisindeyim diyelim. İstediğim kişiye ceza kesebilecek miyim?
13. sensin diyelim üst sırandakiler senden önce ceza verecek. Sen onların verdiği kişilere ceza veremeyeceksin. Sira sana gelince henüz ceza almamış kaybedenlerden birine ceza vereceksin.

@Gutts ceza 1 ay sınırlı zaten.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık